Reklama
Reklama

Jennifer Lopez odsłoniła nagi biust na gali MTV! Postawiła na głęboki dekolt...

Jennifer Lopez (52 l.) była jedną z najjaśniejszych gwiazd na gali MTV. Gwiazda odebrała filmową statuetkę za całokształt twórczości i... nie mogła powstrzymać emocji. Piosenkarka w skórzanym wdzianku z pokaźnym dekoltem sprawiła, że jej występ zostanie zapamiętany na długo. Niebywałe, co padło ze sceny!

Jennifer Lopez (zobacz!) od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Nie da się ukryć, że jest jedną z najpopularniejszych artystek na świecie, a jej hity przez te wszystkie lata nuciły miliony. Gwiazda doskonale radzi sobie również w przemyśle filmowym.

Jennifer Lopez: Przemowa na gali MTV zostanie zapamiętana na długo!

Tym razem to właśnie jej kreacje aktorskie doczekały się docenienia. Lopez na gali MTV Movie & TV Awards odebrała bowiem statuetkę za całokształt twórczości. To wyróżnienie sprawiło, że podczas przemowy rozkleiła się na scenie.

Reklama

Jennifer nie ograniczyła się jedynie do krótkich podziękować. Artystka dziękowała za udzielone jej wsparcie, ale i zdecydowała się "docenić" wszystkich tych, którzy przez te lata ją zawiedli.

Na twarzy Jennifer błyskawicznie pojawiły się łzy. Artystka kontynuowała w swojej przemowie, że dziękuje również tym, którzy nie wierzyli w to, że może coś osiągnąć. Nie zabrakło także miłych słów pod adresem fanów i bliskich.

Jennifer Lopez: Debiut na szklanym ekranie

Jennifer na ekranie zadebiutowała już w 1991 roku, kiedy to wystąpiła w sit-comie "In Living Color". Poważna rola nadeszła jednak sześć lat później. To właśnie wtedy wcieliła się w rolę tytułowej "Seleny".

Artystka doskonale wiedziała też, jak zaprezentować się na gali. Gwiazda wskoczyła w czarną kreację i zaprezentowała biust w skórzanym kubraczku. Trzeba przyznać, że 52-latka wciąż zachwyca figurą i prezentuje się lepiej, niż kiedykolwiek!

A wam jak się podoba?

Zobacz też:

Vanessa Hudgens zaskoczyła kreacjami na gali MTV! Pozowała niczym bogini, różowy motyl i... pracownica sexshopu

Księżna Kate zaskoczyła Brytyjczyków. W takiej odsłonie nikt jej jeszcze nie widział!

Aisleyne Horgan-Wallace prezentuje wdzięki na skałach. Celebrytka postawiła na... wyuzdane pozy!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama