Reklama
Reklama

Jennifer Aniston zachwyca wyrzeźbionym brzuchem. Zaczęła ćwiczyć przez poważną kontuzję

Jennifer Aniston wraz z wiekiem nie traci na atrakcyjności. Piękny wygląd zawdzięcza przede wszystkim ciężkiej pracy i regularnym ćwiczeniom. Niedawno udostępniła w sieci nagranie i zdradziła fanom, co robi, żeby jej ciało w wieku 54 lat wyglądało zgrabnie i ponętnie. Prawda wyszła na jaw.

Jennifer Aniston zmieniła swoje życie. Wszystko przez kontuzję pleców

Jennifer Aniston nie ukrywa, że poleca swoim fanom jedynie sprawdzone przez nią produkty, usługi, a nawet... ćwiczenia. Wypróbowane sposoby podsuwa także swoim znajomym.

"Lubię znajdować coś, co naprawdę działa, a potem dzielić się tym z koleżankami" - wyjaśniła Aniston.

54-letnia gwiazda Hollywood, która niedawno promowała nową produkcję Netflixa "Zabójcze wesele", pokazała w sieci, co robi, by dbać o zgrabną i piękną sylwetkę. Na swoim Instagramie udostępniła więc nagranie, na którym można zobaczyć, jak wykonuje kilka ćwiczeń na poprawę koordynacji ruchowej oraz utrzymania ciała w zdrowiu i dobrej kondycji.

Reklama

Odkąd aktorka nabawiła się kontuzji kręgosłupa przed dwoma laty, wprowadziła więcej ruchu do swojego życia. Od czasu rehabilitacji, często można zobaczyć ją w sportowym wdzianku w pobliżu sprzętu oporowego. Treningi Aniston nie tylko wpływają pozytywnie na jej zdrowie, ale również przyczyniają się do wysmuklenia jej sylwetki. Ostatnie wideo gwiazdy powala na kolana. Można na nim dostrzec umięśniony brzuch aktorki. 

Jennifer Aniston zmieniła plan treningowy. To było konieczne

Jennifer Aniston postanowiła nieco zmodyfikować dotychczasowe treningi. Postawiła na podskoki i sporty wspinaczkowe. Teraz częściej można ją zobaczyć w uprzężach na ściance w spinaczkowej lub ze skakanką w dłoni, niż wyciskającą siódme poty na macie.

"Zmiana mojej rutyny treningowej jest kluczowa. Staram się zawsze zaskoczyć moje mięśnie" - wyjawiła.

Gwiazda nie zrezygnowała jednak w pełni z gimnastyki. Chętnie uprawia jogę i medytację, by się wyciszyć oraz zrelaksować. Na podobne praktyki poświęca godzinę dziennie.

Zobacz też:

Jennifer Aniston i Brad Pitt wybrali się razem do Cabo. Reaktywują związek?

Jennifer Aniston jeszcze nigdy nie była tak szczera. "Próbowałam zajść w ciążę"

Jennifer Aniston zachwyciła w "nagiej sukience". Wszyscy patrzyli tylko na nią


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy