Reklama
Reklama

Jędrzejak opłakuje śmierć dziennikarza TVN. "Już nie zdzwonimy się w żaden czwartek"

W nocy z 26 na 27 marca brutalnie zamordowano dziennikarza TVN, Pawła K. (+29 l.). Sprawca kilkanaście razy ugodził mężczyznę nożem. Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Chorzowie. Bartek Jędrzejak (45 l.) opublikował poruszające pożegnanie redakcyjnego kolegi.

W nocy z 26 na 27 marca 2022 roku doszło do tragicznych wydarzeń w Chorzowie. Mężczyzna zaatakował Pawła K., dziennikarza TVN. Brutalnie go napadł, a następnie wyciągnął nóż. W momencie zdarzenia Paweł K. siedział w aucie ze znajomą przy stadionie GKS Katowice. Sprawca podszedł do pojazdu, otworzył drzwi i kilkukrotnie ugodził go nożem. Następnie wyszarpał dziennikarza na zewnątrz, gdzie zadał kolejne ciosy. Łącznie było ich kilkanaście.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Przyjaciółka ofiary zawiozła go na pogotowie, ale mimo podjętej reanimacji 29-latek zmarł. Na co dzień przygotowywał materiały do "Dzień Dobry TVN". Koledzy z redakcji mówią, że uwielbiał życie, kochał piłkę nożną i podróże, a praca była jego pasją. Nazywano go "słońcem redakcji". 

Reklama

Śledztwo w sprawie zabójstwa Pawła K. przejęła Prokuratura Rejonowa w Chorzowie. Według dotychczasowych ustaleń zbrodnia została popełniona na tle obyczajowym, bez związku z pracą zawodową dziennikarza.

Bartek Jędrzejak żegna zamordowanego kolegę

Bartek Jędrzejak, znany widzom z programu "Dzień Dobry TVN", opublikował na Instagramie poruszający wpis, w którym żegna się z redakcyjnym kolegą Pawłem K. Widać, że prezenter jest bardzo poruszony śmiercią mężczyzny.

Jędrzejak wyraził nadzieję, że jego kolega "kroczy teraz dumnie w kierunku zachodzącego słońca". Podkreślił, że nie zawsze mieli czas, by się zdzwonić i to był błąd, bo już nie będą mieli okazji się zobaczyć ani usłyszeć. 

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Ewa Bukowska: Zagadkowe zniknięcie byłej żony Marka Bukowskiego. Smutne, co się okazało!

Była żona Durczoka wyjawiła, dlaczego tyle lat milczała na temat Kamila Durczoka! "Cena za rozwód"

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartek Jędrzejak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy