Reklama
Reklama

Jasnowidz z Człuchowa miał wizję! Chodzi o święta i sylwestra

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Często dzieli się swoimi wizjami za pośrednictwem Youtube'a. Ostatnio wyjawił, jaka pogoda będzie w Boże Narodzenie i sylwestra 2021.

Krzysztof Jackowski, nazywany również Jasnowidzem z Człuchowa, cieszy się ogromną popularnością. Prowadzi audycje na żywo na Youtubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami. Ma tysiące fanów z całej Polski, a jego przeczucia, często okazują się trafne. 

Teraz w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, czego możemy się spodziewać w Boże Narodzenie i sylwestra. Od lat święta nie były białe, a śnieg, który spadł, szybko zamieniał się w wodę. Czy w tym roku będzie inaczej? 

Jasnowidz z Człuchowa miał kolejną wizję

Reklama

Jackowski wyznał w rozmowie z "SE", że niestety ten podmuch zimy, który teraz mamy, zelżeje. "I teraz ja mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły. To jest jeden z chłodniejszych miesięcy w roku, no więc ciężko to powiedzieć" - ujawnia jasnowidz z Człuchowa.

Dodał, że w górach będzie inaczej niż na Pomorzu, gdzie mieszka. Jego zdaniem nie będzie prawdziwej zimy i wróci jesienna aura. Śnieg i spadek temperatury ma się pojawić dopiero pod koniec grudnia, w okresie przed sylwestrem. "Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima. Rok 2022 będzie rokiem przełomu na minus, być może na plus" - mówi Jackowski. 

Niepokojące są jego słowa dotyczące 2022 roku. Jasnowidz uważa, że to będzie bardzo zły rok przez wydarzenia, które się teraz skumulują. "Ale może potem będzie lepiej" - podsumował.

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarz córki! Podobna?

Wyrzucona z TVP Barbara Kurdej-Szatan nominowana do Telekamery

Chrissy Teigen nago z dziećmi w wannie! Opinie internautów podzielone!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | jasnowidz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy