Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Jarosław Kuźniar wraca do TVN! Kamil Durczok nie powstrzymał się od złośliwości

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jarosław Kuźniar (43 l.) ogłosił na Twitterze, że znów widzowie zobaczą go na antenie TVN24. Obok tej informacji obojętnie nie potrafił przejść Kamil Durczok (53 l.), który zamieścił wymowny komentarz!

W tym roku stacja TVN ma powody do radości, ponieważ obchodzi 20-lecie istnienia. To właśnie prawdopodobnie dlatego Jarosław Kuźniar znów pojawi się na antenie TVN24, by powspominać lata spędzone w stacji. 

Przypomnijmy, że dziennikarz w 2016 podjął decyzję o odejściu z TVN. Teraz skupia się na prowadzeniu własnego biura podróży oraz firmy doradczej związanej z mediami. 

Wracam jutro do studia TVN24 powspominać z Tomkiem Sianeckim 2015 rok, czyli nasze pożegnanie Może się przykuję i nie wyjdę. Niech to będzie nasza tajemnica - napisał Jarosław Twitterze.

Reklama

Fani dziennikarza ucieszyli się, że znów będą mieli okazję zobaczyć go na szklanym ekranie. Post Kuźniara skomentował nieco uszczypliwie sam Kamil Durczok, którzy przed laty był przecież szefem "Faktów".

He, he... 10 lat kierowałem @FaktyTVN, 3 wygrane prawomocnie procesy, co ze mną nie tak, że nie zapraszają? - napisał Kamil na Twitterze.

Durczoka chyba zabolało, że stacja TVN nie zaprosiła go do żadnego wspominkowego programu z okazji 20-lecia istnienia stacji. Z drugiej strony trudno się dziwić takiemu obrotowi sprawy. 

Przecież Durczok rozstał się z TVN w atmosferze skandalu, ponieważ posądzono go o mobbing i molestowanie pracowników...

A wy chcielibyście jeszcze zobaczyć Durczoka w TVN?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kuźniar | Kamil Durczok | TVN SA | 20-lecie tvn

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje