Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Jarosław Kret jest lubiany przez telewidzów"

Jarosław Kret (49 l.) nie straci posady w TVP. Rzecznik stacji twierdzi, że pogodynek mimo skandalu nadal cieszy się sympatią widzów.

Przypomnijmy: ostatnio jeden z tabloidów podał, że oskarżenia byłej partnerki mogą bardzo zaszkodzić Kretowi i spowodować wręcz utratę przez niego pracy w TVP. Kobieta zarzuciła gwiazdorowi, że nie interesuje się ich synem, a wykorzystuje go jedynie do ocieplenia wizerunku. Do tego jest niedojrzały i nieodpowiedzialny.

Reklama

Okazuje się jednak, że rzecznik telewizji nie widzi problemu. Co więcej, uważa, że skandal wpłynął korzystnie na postrzeganie pogodynka przez widzów.

"Nie było rozmów, które mogłyby prowadzić do zwolnienia Jarosława Kreta lub do ograniczenia jego pojawiania się na antenie" - mówi "Twojemu Imperium" Jacek Rakowiecki.

"Jest on lubiany przez telewidzów i dalej będzie występował w telewizji" - dodaje.

Tymczasem mąż Beaty Tadli, partnerki Kreta, złożył w sądzie pozew o rozwód. Radosław Kietliński, jak ustalił "Flesz", żąda alimentów i ich wspólnego domu tylko dla siebie. 

"Beata była przekonana, że rozstała się w zgodzie. Mieli poprawne stosunki i cały czas na bieżąco uzgadniali sprawy dotyczące wychowania Jaśka. Tak samo miało być z rozwodem. Była pewna, że się rozwiodą bez awantur i wzajemnych żądań" - mówi koleżanka prezenterki w rozmowie z dwutygodnikiem.

Szykuje się niezła szopka...

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret | TVP | skandal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje