Reklama
Reklama

Jarosław Jakimowicz wraca na antenę. Niewiarygodne, kto będzie jego szefem

Jarosław Jakimowicz po aferze w TVP, która skończyła się jego odejściem z Woronicza, przez pewien czas nie pojawiał się w mediach i wiele wskazywało na to, że jego przygoda z telewizją dobiegła końca. Teraz nieoczekiwanie ogłosił jednak, że wraca do pracy i tym razem będzie można oglądać go w internecie. Przy okazji wyjawił, kto będzie jego bezpośrednim przełożonym. Niespodzianka?

Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP

Jarosław Jakimowicz, który swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako aktor, przez ostatnie kilka lat był jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. "Młody wilki" pojawiał się nie tylko w "Pytaniu na śniadanie" i publicystycznych programach TVP Info, takich jak "W kontrze" i "Jedziemy", ale występował też jako ekspert od spraw społeczno-politycznych.

Reklama

Niestety karierę na Woronicza zakończył w atmosferze skandalu. Nie jest bowiem tajemnicą, ze Jakimowicz rozpętał w mediach niejedną aferę i sprowokował niezliczoną ilość  głośnych internetowych przepychanek.

Choć były aktor przez długi czas pozostawał bezkarny, ostatnio spotkały go poważne konsekwencje.

Najpierw zrezygnowano z jego występów w popularnej śniadaniówce, a potem odsunięto od programów TVP Info. Wszystko z powodu nieustających skarg pracowników Telewizji Polskiej na zachowanie dziennikarza. W efekcie wieloletnia kariera Jakimowicza jako "eksperta" TVP dobiegła końca.

Jarosław Jakimowicz znalazł nową pracę

Choć w pewnym momencie wyglądało na to, że przygoda Jarosława Jakimowicza z mediami dobiega końca, okazało się, że 54-latek szybko znalazł nową posadę. Od 11-września skompromitowany ekspert TVP Info dołączy do redakcji telewizji konserwatywnego portalu Prawy.pl.

"Jutro zaczynam nadawanie. Ja tak naprawdę pracuję tam od sierpnia, ale moim warunkiem było przebudowanie studia, stworzenie warunków telewizyjnych. (...) Przedłużyło się, bo pan stolarz nie polakierował, nie sprawdził, że lakiernia ma wakacje" - oświadczył Jakimowicz w mediach społecznościowych. Z relacji dziennikarza można dowiedzieć się, że będzie on przeprowadzał interesujące wywiady z "ciekawymi osobami".

Nowym szefem Jarosława Jakimowicz został... ksiądz

Co ważne - nowy program prezentera telewizji internetowej będzie emitowany na żywo. Jak podkreśla prowadzący - tylko takie rozmowy jego zdaniem "mają sens". Format Jakimowicza emitowany będzie można oglądać aż trzy razy w tygodniu.

"Portal prawy.pl ma swoją telewizję. Ludzie prawi znają ten portal. Moim bezpośrednim szefem jest ks. Ryszard Halwa. Pozdrawiam cię, Rysiu. I to jutro będzie mój pierwszy gość" - zapowiedział "Młody wilk", przy okazji zdradzając, kto będzie jego przełożonym.

Czy Jarosław Jakimowicz znów wzbudzi kontrowersje?

Zobacz też:

Jakimowicz się wściekł. Nie mógł się powstrzymać od krytyki władz TVP 

Jarosław Jakimowicz i Karolina Pajączkowska o aferze z Michałem Adamczykiem. Mowa o nagraniach i mailach

Jarosław Jakimowicz nie gryzie się w język. On to naprawdę napisał...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | TVP
Reklama
Reklama
Reklama