Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Janusz Palikot i Piotr Stramowski poprowadzą wspólny biznes! Nie uwierzycie, czym się zajmą

Piotr Stramowski (32 l.) i jego partnerka Katarzyna Warnke (44 l.) postanowili się nieco wzbogacić i zainwestować w pewien nietypowy biznes. Okazuje się, że aktorka para wesprze Janusza Palikota (55 l.) w jego działalności!

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wykonywanie wielu zawodów zostało "zamrożone". Aktorzy i muzycy długo byli bez pracy, co z pewnością odczuli, zaglądając do swoich portfeli. 

Trudne doświadczenie sprawiło, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski postanowili zainwestować w branżę, dzięki której będą mogli zabezpieczyć się na przyszłość. Okazuje się, że para wesprze Janusza Palikota w jego biznesie związanym z produkcją wódki.  

"Nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Dziś razem z Kasią zostaliśmy wspólnikami Janusza Palikota" - napisał na Instagramie Stramowski. 

Reklama

Po porzuceniu politycznej kariery Palikot postawił na własny biznes. Jest on bowiem prezesem spółki, która chce stworzyć destylarnie wódki. Do rozkręcenia biznesu potrzebuje jednak środków finansowych, które jak się okazuje, mają państwo Stramowscy. 

Myślicie, że biznes okaże się strzałem w dziesiątkę?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Janusz Palikot | Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje