Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Janusz Józefowicz został dziadkiem i pojednał się z byłą żoną. Natasza Urbańska zadowolona

Wielka radość w rodzinie Janusza Józefowicza. Okazuje się, że dzięki narodzinom małego Tadzia w rodzinie zapanowały zgoda i wzajemne zrozumienie. Jak donosi jeden z tygodników, założyciel Teatru Buffo w obliczu tak szczęśliwych chwil pojednał się z byłą żoną, Danutą. A z takiego obrotu spraw zadowolona ma być... Natasza Urbańska. Na tę chwilę warto było czekać!

Minione wakacje Janusz Józefowicz już zawsze będzie wspominał jako wyjątkowy czas w swoim życiu. Właśnie wtedy został dziadkiem. Jego córka Kamila urodziła synka Tadzia. Niestety, przez pandemię założyciel Teatru Buffo nie mógł spędzić z wnukiem tyle czasu, ile by chciał. Jak wspominał, z chłopcem spotkał się tylko parę razy.

Janusz Józefowicz pojednał się z byłą żoną, Danutą

Jak teraz donosi tygodnik, ponoć "z wielką radością powitały malucha także Natasza Urbańska, ukochana choreografa, oraz biologiczna babcia Tadzia, a zarazem była żona Józefowicza, Danuta".

I ponoć dzięki temu nastąpił przełom w rodzinnych relacjach...

Reklama

Janusz i Danuta do tej pory raczej unikali swojego wzajemnego towarzystwa. Była żona Józefowicza podobno mocno przeżyła fakt, że mąż i ojciec jej dwojga dzieci zostawił ją dla Nataszy (zobacz!).

Sam zainteresowany niegdyś przyznawał, że próbował walczyć o małżeństwo, lecz uczucie do Urbańskiej było silniejsze. Teraz to Natasza jest jego żoną. Mają wspólną córkę Kalinę.

Od bolesnego rozwodu państwa Józefowiczów minęło już trochę czasu. Żadne z byłych małżonków nie rozpamiętuje dawnych krzywd, oboje skupiają się na przyszłości. I niedawno, podczas wizyty u córki, mieli przekonać się, że potrafią się dogadać.

Z takiego obrotu spraw cieszy się... Natasza Urbańska. Już wcześniej nie kryła radości, gdy Janusz na powrót zbliżył się do swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa. A teraz jest zadowolona, że znowu rozmawia z eksżoną.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »