Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Janowski się rozwodzi!

Kryzys w małżeństwie Roberta Janowskiego jest większy, niż się wydawało. Pozew rozwodowy prezentera wpłynął do sądu już w połowie ubiegłego roku!

Kilka dni temu pisaliśmy, że związek 50-letniego Janowskiego i jego żony Katarzyny (38 l.) przechodzi kryzys. Para coraz rzadziej pokazuje się razem publicznie, a współpracownicy Roberta zauważyli, że prezenter coraz rzadziej wspomina o Kasi.

Reklama

"Dużo pracuje, jeździ po Polsce, ucieka od problemów. Sytuacja, w jakiej się znalazł, chyba go nieco przerasta. Sam jeszcze nie wie, jak to wszystko się skończy" - mówią o Janowskim znajomi.

Tygodnik "Twoje Imperium" dotarł do informacji, z których wynika, że przyszłość małżeństwa prowadzącego "Jaka to melodia?" jest już przesądzona. Małżonkowie postanowili się rozwieść:

"Pozew wpłynął do warszawskiego sądu 31 sierpnia 2010 r., i co ciekawe, w szóstą rocznicę ich ślubu! Od tego czasu odbyły się już dwie rozprawy, a trzecia planowana jest w kwietniu" - czytamy w magazynie.

Robert i Katarzyna mają dwójkę dzieci, 13-letnią Anielę i 10-letnią Tolę. Janowski był wcześniej związany z producentką telewizyjną Katarzyną Kalicińską, z którą ma syna Makarego, i z dziennikarką Agatą Konarską.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | rozwód | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne