Reklama

Reklama

Reklama

Jan Kliment z żoną kupili mieszkanie. W końcu na swoim!

Jan Kliment (47 l.) i Lenka Klimentova (32 l.) od 2016 roku są małżeństwem. Para tancerzy pochodzi z Czech, ale na co dzień małżonkowie mieszkają w Polsce, gdzie pracują. Jak donosi jeden z tabloidów, w życiu zakochanych niedługo nadejdą zmiany! Co ich czeka w nowym roku?

Jan Kliment i Lenka Klimentova to para tancerzy, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawą udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 47-latkowi w show udało się trzykrotnie zdobyć kryształową kulę i stanąć na podium. Lenka zadebiutowała w formacie nieco później, a w ostatniej edycji partnerowała Radkowi Liszewskiemu (posłuchaj). Lenka będzie też jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Reklama

Niedawno małżonkowie podjęli poważną decyzję i postanowili kupić swoje mieszkanie! Czy 2022 rok będzie dla nich przełomowy? 

Jan Kliment i Lenka Klimentova w końcu na swoim! Powiększą rodzinę?

Magazyn "Świat&Ludzie" donosi, że Jan i Lenka podjęli poważną decyzję i zakupili apartament. Może w nadchodzącym roku w końcu uda im się przeprowadzić do ich pierwszego, własnego gniazdka, gdyż do tej pory mieszkali w wynajmowanych lokalach. 

Tancerz już 13 lat żyje w Polsce, ale do tej pory nie zdecydował się na inwestycję w nieruchomość. Jak sam przyznaje, nadszedł moment na zmiany, gdyż z Lenką kupili apartament, który jest w budowie!

W tym samym magazynie czytamy, że mieszkanie będzie kilkupokojowe, gdyż małżonkowie mają nadzieję na powiększenie rodziny! Sam Janek wyznał, że nie chce zostać "tatą-dziadkiem", a jego wymarzony model rodziny to 2+2. 

Również Lenka uwielbia dzieci, a przed przyjazdem do Polski kształciła się w szkole pedagogicznej! Czech nie ma wątpliwości, że jego ukochana będzie wspaniałą mamą.

Może w nowym roku uda im się spełnić marzenia?

Wszystkie odcinki ostatniej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" możecie obejrzeć na PolsatGo. Sprawdźcie!

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Zobaczcie również:

Lenka i Jan Klimentowie wspominają pierwszą randkę w Warszawie. Omal nie skończyła się w areszcie

Żora Korolyov w dniu śmierci miał spotkać się z córką. Relacja byłej żony łamie serce!

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lenka Klimentova | Jan Kliment (tancerz)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy