Reklama
Reklama

Jan B. oskarżony o wyłudzenia podatku VAT i fałszowanie faktur? Jest oficjalny komunikat prokuratury

Jan B. (66 l.) jest podejrzany o wyłudzenia podatku VAT i posługiwania się fałszywymi fakturami. Tak wynika z medialnych doniesień. 66-latek miał złożyć zeznania. Prokuratura w Warszawie opublikowała oficjalny komunikat.

Jan B. od lat jest znany ze swojej buntowniczej natury. Do tej pory nie spotkały go większe konsekwencje niż półroczny zakaz występów dla całego zespołu i 3-miesięczny areszt, który i tak został uchylony w ramach amnestii. Tym razem może być inaczej.

Muzyk stawił się w warszawskiej prokuraturze, aby złożyć zeznania w sprawie podejrzeń o wyłudzanie podatku VAT oraz posługiwanie się fałszywymi fakturami na kwotę około 200 tysięcy złotych i ok. 50 tys. niezapłaconego VAT-u. Cały proceder miał dotyczyć promocji trasy koncertowej w 2018 roku. 

 - twierdzi źródło "Super Expressu".

Reklama

Jan B. usłyszał zarzuty?

Prokuratura ogłosiła w tej sprawie oficjalny komunikat. Jan B. nie został w nim wymieniony z nazwiska, wspomniano za to, że "udział w procederze miały również osoby publicznie znane, w tym przedstawiciele świata show biznesu".

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lady Pank | Jan Borysewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy