Reklama
Reklama

Jakimowicz odpowiada na odważny żart Macieja Stuhra. "Stuhr jesteś jak szczur, razem z twoim ojcem przestępcą"

Jarosław Jakimowicz swoim prowokacyjnym zachowaniem rozpętał już niejedną aferę. Nic więc dziwnego, że błyskawiczne stał się bohaterem kolejnej. Ostatnio podczas uroczystej gali wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych nagród filmowych w naszym kraju, na niewybredny żart skierowany w stronę kontrowersyjnego prezentera, pozwolił sobie prowadzący ceremonię - Maciej Stuhr. Jak się można było spodziewać - nie musiał zbyt długo czekać na reakcję przebrzmiałego gwiazdora "Młodych Wilków".

Maciej Stuhr zaczepia Jarosława Jakimowicza

Powiedzieć, że Jarosław Jakimowicz jest osobowością niezwykle kontrowersyjną, to w zasadzie nic nie powiedzieć. Prezenter związany od kilku lat z Telewizją Polską ma na pieńku z każdym, kto prezentuje odmienny od niego punkt widzenia. Choć sam nie jest święty, bardzo chętnie krytykuje innych. Odpowiadając na liczne zaczepki, czy komentując wydarzenia społeczne, zwykle nie gryzie się w język i używa dość niedyplomatycznego języka. W osobliwy sposób wypomniał mu to podczas tegorocznej gali rozdania nagród filmowych prowadzący ceremonię - Maciej Stuhr

Reklama

Aktor w trakcie uroczystości zorganizowanej z okazji wręczenia Orłów 2023, jak to ma w zwyczaju - sarkastycznie żartował z obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju. Choć nie zabrakło autoironii i nawiązania do feralnej stłuczki, którą spowodował ojciec artysty, najmocniej oberwało się partii rządzącej oraz tym, którzy na co dzień z nią sympatyzują.

"U nas wszyscy obrażają się za byle g*wno. Dziś "Seksmisja" by nie przeszła, bo seksizm, "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", bo rasizm, "Sami swoi", bo ksenofobia, "Młode wilki", bo Jakimowicz..." - zażartował aktor. Jak się można było spodziewać - na odpowiedź przewrażliwionego na swoim punkcie, byłego gwiazdora jednego przeboju, nie trzeba było długo czekać.

Jakimowicz odgryza się Maciejowi Stuhrowi

Jarosław Jakimowicz, korzystając z okazji, że jego profil na Instagramie chwilowo nie jest zablokowany, postanowił odpowiedzieć aktorowi, publikując wymowny post. Pod zdjęciem z wydanego w 1998 roku magazynu "Popcorn" Młody Wilk pisze:

"Jestem mega dumny i szeroko patrzę sobie w oczy każdego dnia. Gdzie ty byłeś w 1998 roku i jak przeżyłeś swoje życie? Ja mam piękne życie za które dziękuję Bogu każdego dnia" - czytamy w social mediach prezentera TVP.

W kolejnych akapitach w iście poetyckim stylu podsumowuje swoją dotychczasową karierę w show-biznesie:

"Udało mi się przez te lata oddzielić ziarno od plewu i zrozumieć : nie oglądaj się na nich. Mali, zakompleksieni, nieszczęśliwi" - kontynuuje.

W obszernym wpisie nie zabrakło też krytyki bezpośrednio skierowanej do Macieja Stuhra:

"Ty też mnie zdradziłeś przyjacielu. 1000 wspólnych wyjazdów i historii, których nie wspomnę bo jestem LOJALNY! W mojej autobiografii, która porusza sporo drażliwych tematów nie pada 1 nazwisko w złym kontekście. Proponowano mi dużą kasę za to. Jestem lojalny i patrzę sobie szeroko w oczy a wy ubebłani w swoim g***ianym świecie możecie mnie kąsać" - tłumaczy "odporny na krytykę" Jakimowicz.

Insatgramowy post kończy dosadną grą słów:

"Stuhr jesteś jak szczur, razem z twoim ojcem przestępcą. Taka prawda" - podsumowuje autor, w dość wątpliwy sposób udowadniając, że nie dał się sprowokować.

Całość można przeczytać poniżej:

Co na to Maciej Stuhr? Czy także znajdzie obelgę rymującą się z nazwiskiem Jakimowicza?

Zobacz też:

Maciej Stuhr żartuje z Jarosława Jakimowicza na gali Orłów. Wymowna reakcja publiki 

Zatrzymanie Królikowskiego. Co wie Jarosław Jakimowicz? Snuje zaskakujące przypuszczenia!

Orły 2023: Figura pląsa na imprezie w białym futrze. Zamachowski z ogromnym wąsem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Jakimowicz | Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy