Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jakie tajemnice skrywa pupa żony Liroya? Znany rumpolog "demaskuje" modelkę Joannę Krochmalską!

60-letni Kazimierz Olszewski przyjrzał się pośladkom żony Liroya (44 l.) i "zdemaskował" modelkę na łamach jednego z tabloidów...

Mężczyzna od lat jest specjalistą w dziedzinie wróżenia z pośladków. W ubiegłym roku z pupy 25-letniej Anny z Warszawy niemal bezbłędnie wyczytał, że zima, która już za nami, będzie wyjątkowo łagodna. I faktycznie. Śniegu było jak na lekarstwo, a o tęgim mrozie mogliśmy tylko pomarzyć.

Reklama

Co ciekawe, świadczyły o tym... wyraźnie zaznaczone dołeczki na pośladkach oraz charakterystyczne wypukłości podkreślające pewną zmienność aury.

Teraz pan Kazimierz zabrał się za pupę Joanny Krochmalskiej, małżonki nowego posła - Liroya - i po dokładnym, precyzyjnym oglądzie przepowiedział: to od niej będzie zależeć przyszłość polityka Ruchu Kukiz'15.

"Ona ma pełną kontrolę nad mężem" - mówi rumpolog "Super Expressowi", dodając, że żona trzyma rapera krótko, co - zważywszy na niedawną sekstaśmę - zapewne specjalnie mu nie przeszkadza.

Pan Kazik tłumaczy ponadto, że po pewnym czasie Joannę znudzi nowa rola męża, gdy "formy nowej pracy przekroczą jej ramy widzenia świata", i będzie próbowała odsunąć go od polityki. Niezwykle uciążliwa okaże się także nieobecność Piotrka w domu rodzinnym.

Małżeństwo uratuje jednak poczucie humoru, którego obojgu nie brakuje.

Kto by pomyślał, że pośladki Joanny są w stanie pomieścić tyle informacji!

Dowiedz się więcej na temat: Liroy | Liroy i Joanna Krochmalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje