Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

"Jak spotka Jacykowa to mu..." (zobacz zdjęcia!)

Groźby pod adresem znanego stylisty...

Wydawałoby się, że taki stylista, jak Tomasz Jacyków, to ma życie usłane różami - gwiazdom pomaga się ubrać, na bankietach sobie poużywa. Tymczasem okazuje się, że on drży o własne życie. Rękoczynami go straszą.

Reklama

Jacyków to postać kontrowersyjna. To podpadnie piosenkarce Steczkowskiej, to aktorce Guzik przytnie, że jest za gruba na porsche. No wprost wyrocznia w kwestiach mody, stylu i gustu. Oczywiście, tylko on na modzie się zna, tylko on ma gust, a styl... czasami prezentuje niewybredny.

Ostatnio przyznał się w programie Szymona Majewskiego, że czasami miewa z tego powodu kłopoty. Zdarzają się nawet poważne groźby pod jego adresem.

Kiedy "bąknął" coś o tym, że znana z serialu "Klan" Małgorzata Ostrowska-Królikowska powinna zachować więcej powagi w stroju, na dodatek ze względu na swój... "balzakowski wiek" nie wytrzymał mąż aktorki.

Jak szybko donieśli styliście "koledzy", Paweł Królikowski, znany z serialu "Ranczo", miał się w towarzystwie wyrazić, że "jak spotka Jacykowa na jakiejś imprezie, to mu..." wiadomo co.

Kulturalnie poprawna telewizja w tym miejscu wyciszyła, ale skądinąd doskonale wiadomo, że chodzi o to, co jeden obrażony mężczyzna potrafi zrobić drugiemu.

Jacykow potraktował to jako żart. Czy stylistę za "niewybredne komentarze" powinna spotkać kara?

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Jacyków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »