Reklama
Reklama

Jada Pinkett Smith śmiała się, gdy Will Smith uderzył Chrisa Rocka. Zagadkowe nagranie trafiło do sieci

Oscary niemalże od zawsze traktowane są jako najważniejsze święto kina. Od jakiegoś czasy pojawiają się jednak głosy, że blask tej wyjątkowej nocy nieco przygasa, a i kino w dobie platform streamingowych nieco odchodzi do lamusa. Tegoroczną galę zapamiętamy jednak na długo...

Twórcy każdej gali Oscarów dwoją się i troją, żeby ceremonia przyznania złotych statuetek wypadła jak najlepiej. Zapraszane są gwiazdy światowego formatu, które na czerwonym dywanie prezentują swoje wymyślne kreacje.

Tym razem gala Oscarów zostanie zapamiętana jednak przede wszystkim dzięki Willowi Smithowi, który siarczyście uderzył Chrisa Rocka za żart o swojej żonie. Incydent ten był szeroko komentowany na całym świecie, a media zastanawiają się, czy całość była jedną wielką ustawką.

Chris Rock i niewybredne żarty ze sceny

Chris Rock pojawił się na scenie, by wyczytać laureata w kategorii "najlepszy dokument". Komik zarezerwował kilka minut na żarciki z publiczności. Najpierw "dostało się" Penelope Cruz i Javierowi Bardem. Aktor stwierdził bowiem, że w ich domu nie będzie panowała zgoda, jeśli tylko jedno z nich wróci ze statuetką.

Reklama

Później komik zwrócił się w kierunku Smitha i jego żony. Rock nawiązał do ogolonej głowy aktorki i stwierdził, że nie może się doczekać "G.I. Jane 2". Ta uwaga nie spodobała się Smithowi, który wkroczył na scenę i... spoliczkował Rocka.

Nie wiadomo, czy cały teatrzyk został przygotowany przez organizatorów, ale Chris Rock nie wyglądał na ubawionego. Aktor tak naprawdę nie wiedział, jak się zachować, dokończył więc czytanie nominowanych, poinformował, kto zwyciężył i opuścił scenę.

Wielu komentatorów Oscarów zauważa jednak, że nawet jeśli prowokacja została zaplanowana, to w dzisiejszych czasach agresja nie jest raczej powodem do żartów. Czasy, w których siarczyste policzki mogą kogoś rozbawić, już chyba dawno minęły.

Ubawiona Jada obserwowała jak mąż policzkuje Rocka

Na Tik Toku pojawiło się nagranie z publiczności, które stawia tę sprawę w nieco innym świetle. Na nagraniu widać bowiem reakcję żony Willa Smitha i wszystkich gości. Mimo że na opublikowanych z ceremonii zdjęciach widać szeroko rozdziawione twarze zebranych celebrytów, to na nagraniu zdaje się, że wszyscy doskonale się bawią.

Na filmie widać, jak Will powraca na swoje siedzenie, a po słowach Rocka, że "Will Smith właśnie strzelił go w twarz", Jada zanosi się śmiechem. Nieco łagodniej zareagowała na wykrzykiwanie przez męża obelg pod adresem kolegi - wówczas jej twarz nie wyrażała żadnych emocji.

Will Smith przeprosił oficjalnie komika, który postanowił nie wnosić oskarżenia po gali. Akademia zaś potępiła wybryk aktora.

Trudno oprzeć się jednak wrażeniu, że cała sytuacja jest dość tajemnicza. A wy co myślicie, ustawka, czy niekontrolowany wybuch gniewu?

Zobacz też:

Oscary 2022: Will Smith nie wytrzymał! Nagle wstał i wyszedł na scenę! Spoliczkował Chrisa Rocka!

Will Smith jednak nie uniknie kary za swoje zachowanie? Policja już bywa pod jego domem!

Will Smith przeprasza spoliczkowanego Chrisa Rocka: "Popełniłem błąd. Wstyd mi"

Rosjanie odmawiają walk. Uciekli do domów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jada Pinkett Smith | Will Smith | Oscary 2022 | Chris Rock
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy