Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jacyków zachwycony torsem Olejniczaka

Świecący z okładki jednego z tygodników nagi tors przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, stał się tematem narodowej dyskusji: posłowi wypada, czy nie wypada. 42-letni stylista Tomasz Jacyków nie ma co do tego wątpliwości, torsem polityka jest zachwycony: "Olejniczak jest świetnie owłosiony" - mówi.

Sesja zdjęciowa polityka w rozpiętej do połowy koszuli, jednych zachwyciła, innych przeciwnie. Robert Biedroń z Kampanii przeciw Homofobii, twierdzi, że poseł swoją atrakcyjność wykorzystuje z premedytacją do walki o głosy homoseksualistów.

Reklama

Jacyków nie sięga tak głęboko. Jest po prostu zachwycony fizycznością posła: "Wojciech Olejniczak jest obiektywnie bardzo przystojny, ma klasyczną męską sylwetkę, ma klasycznie męsko owłosioną klatkę piersiową, czyli nie są to śladowe pierwiastki owłosienia na torsie, ani nie jest to też jakiś małpi gaj, jest proporcjonalnie zbudowany, po męsku obcięty i ma w miarę szlachetną twarz" - mówi w wywiadzie dla "Dziennika".

"Jednym słowem jest klasycznym wzorcem estetyki męskiej. A poza tym jest typem Piotrusia Pana, co może się podobać wielu osobom" - twierdzi stylista.

Jacyków uważa, że Olejniczaka krytykują wyłącznie nieatrakcyjni zazdrośnicy: "Najbardziej krzyczą ci, którzy zesrali się z zazdrości, że facet tak wygląda. Czy polityk naprawdę musi być gruby i wąsaty?" - pyta.

Stylista jest natomiast pewny, że Olejniczaka za zdjęcia nagiego torsu pokochają wszyscy: "Najpierw oszaleją małolaty, później geje, a potem cały świat".

Dowiedz się więcej na temat: polityk | Tomasz Jacyków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje