Reklama

Reklama

Reklama

Jackowski zwrócił się do Polaków! Ostrzega, by nie popełniali TEGO błędu! "Kto uwierzy, straci bardzo wiele"

Krzysztof Jackowski postanowił kolejny raz przestrzec rodaków. Tym razem profeta ostrzega przed paniką, jaka może zapanować w Polsce już niebawem. W swojej wizji zobaczył, że ludzie zaczną wyprzedawać swoje dobra, a to duży błąd. "Kto uwierzy tej panice, straci bardzo wiele" – wieszczy.

Krzysztof Jackowski nie ustaje w dzieleniu się z widzami swymi wstrząsającymi wizjami. Tym razem słynny profeta postanowił ostrzec Polaków przed tym, by nie popełniali jednego błędu. 

Okazuje się, że z powodu "straszącej narracji", wybuchnie w narodzie panik. 

"Ludzie będą starali się wyprzedawać w pewnych miejscach wszystko to, co mają. Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów: to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja" - objaśnił tajemniczo.

Reklama

Najgorzej będzie w drugim półroczu 2022. Polska "będzie miała w tym czasie wyjątkowe znaczenie", ale w szczegóły już się nie wdał. A może ich nie zobaczył?

Dostrzegł za to wzmożone "uaktywnieni wojsk".  

"Dziwne, bo jak zaczęła się inflacja, to ludzie wyprowadzali pieniądze z banków, ci co mieli oszczędności, kupowali, co się dało - to teraz mi się skojarzyła odwrotna rzecz: będą rejony, w których ludzie za wszelką cenę będą chcieli sprzedać to, co mają. Kto uwierzy tej panice, straci bardzo wiele"- bije na alarm jasnowidz.

Na koniec dodał, że znów zobaczył pod koniec roku "powrót do zarazy" - "w końcówce lata, jesienią i zimą" - jak to określił.

"Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało: i zagrożenie, i zaraza"- podsumował.

Zobacz też:

"Sanatorium miłości 4" Andrzej pochwalił się zdjęciem. Wyszło na jaw kto z kuracjuszy z kim trzyma

Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Przedsiębiorca zostawił po sobie spore imperium: "Wszystko robił dla rodziny"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »