Reklama
Reklama

Jacek Żakowski ostro popłynął? Internauci kpią z jego teorii o śmierci królowej

Jacek Żakowski na antenie radia TOK FM przedstawił bardzo kontrowersyjną teorię na temat śmierci królowej Elżbiety II. Internauci wyśmiali dziennikarza i jego pomysl.

Wydawało się, że tylko Viola Kołakowska i ludzie jej pokroju mogą podawać przedziwne rewelacje na temat śmierci królowej Elżbiety II. Tymczasem nawet w TokFM słuchacze mogli wysłuchać dość oryginalnej tezy na temat śmierci monarchini.

Żakowski ma teorię na temat śmierci królowej Elżbiety II

W piątkowy poranek gościem Jacka Żakowskiego na antenie radia TOK FM był profesor Norman Davies. Walijczyk i wielki miłośnik Polski opowiadał, że śmierć królowej Elżbiety II jest ogromnym ciosem dla wszystkich Brytyjczyków. 

"Ogromny cios. Nie wyobrażam sobie jak możemy żyć bez niej, bo ona zawsze była" - mówił prof. Davies.
Dziennikarz Jacek Żakowski postanowił porozmawiać o konsekwencjach politycznych śmierci monarchini. Po pierwsze zauważył, że Irlandia Północna, Szkocja a nawwet Walia mogą chcieć odłączyć się od Korony. Na co profesor Davis stwierdził, ze nic nie jest jeszcze przesądzone. 

Reklama

Co bardzo zdziwiło słuchaczy, to teoria Żakowskiego, że Elżbieta II... czekała z odejściem na rezygnację Borisa Johnsona z funkcji premiera Wielkiej Brytanii.
"Królowa, jakby to delikatnie ująć, wyczekała ze swoim odejściem na rezygnację Borisa Johnsona oraz moment powołania nowego premiera i dopiero wtedy się zrelaksowała. Przepraszam, że tak metaforycznie opowiadam" - padły na antenie TOK FM słowa Jacka Żakowskiego.

Internauci wyśmiali teorię dziennikarza. 

Dodatkowo wielu użytkowników Twittera było zniesmaczonych, że na antenie radia dziennikarz wraz z gościem rozpaczają nad tym, iż po śmierci królowej nastąpią zmiany i może nawet dojść do rozpadu Zjednoczonego Królestwa. 

"Oni są tak przyzwyczajeni do "starego świata i porządku", do "systemu wartości i zasad" najntisów, że dla Żakowskiego to niemal osobista tragedia" - napisał jeden z internautów.

A co wy sądzicie o teorii dziennikarza?

Zobacz też:

Znamy szczegóły pogrzebu królowej Elżbiety II. Podano datę

Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak wyglądają okładki gazet

Ostatnie zdjęcie królowej Elżbiety II. Jej fani zauważyli jedną rzecz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | Jacek Żakowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy