Reklama

Reklama

Reklama

Jacek Braciak pozuje z transpłciowym synem na okładce "Repliki". To debiut Konrada!

Jacek Braciak (53 l.) nieoczekiwanie w listopadzie poinformował, że niegdyś miał trzy córki, ale sprawy się nieco zmieniły i "córka okazała się mężczyzną w swej istocie". Okazało się również, że wyoutowane dziecko nie zdawało sobie sprawy, że aktor opowie o wszystkim w wywiadzie. Teraz razem pozują na okładce.

Jacek Braciak poinformował, że ma syna!

Jacek Braciak jest bez wątpienia jednym z najpopularnieszych polskich aktorów. Artysta doczekał się również trójki dzieci. Owocem jego małżeństwa z Iloną Braciak były dwie córki: Zofia i Jadwiga. Ze związku z aktorką Mają Hirsch ma córkę Maję.

W listopadzie aktor nieoczekiwanie poinformował w rozmowie z magazynem "Zwierciadło", że teraz sprawa przedstawia się nieco inaczej...

Aktor podkreślał, że dla niego najważniejsze było szczęście dziecka. Przyznał, że rodzice powinni pozwolić dzieciom żyć swoim życiem i nie ingerować w nie za bardzo.

Aktor "wyoutował" dziecko bez jego wiedzy!

Reklama

Szybko okazało się jednak, że swoich zwierzeń nie uzgodnił z Konradem, którego przypadkowo "wyoutował". Syn Braciaka przyznał, że nie wiedział, że tata dokona coming outu w jego imieniu. Aktor postanowił więc wytłumaczyć swoje działanie.

W rozmowie z "Newsweekiem" wyjawił, że nie widział nic niestosownego w nadmienieniu w wywiadzie, że "miał trzy córki, a teraz ma dwie córki i syna". Uspokoił jednak fanów, że natychmiast porozmawiał ze swoim synem i przeprosił go za całe zajście.

Braciak pozuje z synem Konradem na okładce

Tym razem Konrad zapewne wiedział, co planuje tata, bo panowie właśnie pojawili się na okładce magazynu "Replika". Syn Braciaka postanowił otworzyć się w rozmowie z magazynem i zdradzić, na jakim etapie tranzycji się obecnie znajduje i że identyfikuje się jako homoseksualny mężczyzna.

Poruszony został również temat przypadkowego wyoutowania syna Braciaka przez aktora. Okazuje się, że to doświadczenie tylko ich do siebie zbliżyło.

Braciak natomiast opowiedział m.in. o tym, jak zareagował, gdy dowiedział się, że jego dziecko jest transpłciowe.

Braciak przyznał także, że reakcje mediów i jego najbliższego otoczenia na wieści o synu były w dużej mierze pozytywne. Nawet dzieci znajomych Jacka Braciaka przygotowały laurkę dla syna z napisem "Pozdrowienia dla Konrada".

Zobacz też:

Jacek Braciak szczerze o swojej rodzinie: „Mam dwie córki i syna”

Jacek Braciak wyoutował dziecko bez jego zgody! Teraz się tłumaczy

Prognoza ekspertów UW: maksimum zakażeń w tej fali pandemii za ok. tydzień

Wirusolog: skuteczność Paxlovidu jest bardzo dobra; wynosi powyżej 80 proc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak

Reklama

Reklama

Reklama