Reklama
Reklama

Izabela znowu rusza z pomocą. Nie do wiary, co na nią czeka w nowym sezonie "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej"

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" wraca na antenę Polsatu od 3 września. Piękna uroczystość ślubna i niezapomniane wesele – która z młodych par tego nie pragnie? Często jednak nasze wyobrażenia zderzają się z trudną rzeczywistością, a przeciwności losu stają na drodze do spełnienia marzeń o bajkowym ślubie. Różowy wedding bus od nowa przemierza Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości.

Izabela Janachowska znowu będzie pomagać parom w programie "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej"

Izabela Janachowska wraz z zespołem ekspertów ponownie wyrusza na pomoc bohaterom, którzy napotykają różne przeszkody w przygotowaniach tego długo wyczekiwanego dnia. W nowej formule programu poznamy życiowe historie par, które zdecydowały się na to, by stanąć na ślubnym kobiercu. Dowiemy się, co połączyło zakochanych, z jakimi problemami musieli się mierzyć oraz jak pragną świętować ten wyjątkowy moment. Iza zajmie się nie tylko przygotowaniami uroczystości wspólnie z ekspertami. Zaprosi również gwiazdy, które sprawią, że uczestnicy programu będą wspominać ten dzień z przyspieszonym biciem serca. Dla każdej z par zorganizują wyjątkową niespodziankę, która będzie spełnieniem ich marzeń.

Reklama

Zobacz też: Izabela Janachowska opuściła szpital, a teraz takie wieści. Nie do wiary, co wyszło na jaw

Do kogo przyjeżdża różowy wedding bus w pierwszym odcinku nowego sezonu?

Ona - kobieta po przejściach, z trójką dzieci z poprzedniego małżeństwa. Dla niego to pierwsza prawdziwa miłość. Razem tworzą pełną, kochająca się rodzinę, wychowując wspólnie pięcioro dzieci. Agnieszka i Marcin po zawarciu związku małżeńskiego w urzędzie, zamarzyli o niezapomnianej uroczystości i weselu, ale poważną przeszkodą okazała się utrata pracy przez Marcina i związane z tym problemy finansowe.

Czy marzenia Agnieszki o czerwonym dywanie i idealnie skrojonej sukni ślubnej zostaną spełnione? Z jakimi trudnościami będą musiały zmierzyć się Izabela Janachowska wraz z dekoratorką Izabelą Kurdyłą? I jaką niespodziankę przygotowała dla nich prowadząca program? Przekonamy się już 3 września w Polsacie!

Producentem programu jest Golden Media Polska. Nowy sezon serialu liczy 8 odcinków.

Nowe odcinki programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w niedzielę od 3 września o godzinie 17:40 w Polsacie!

Zobacz też:

Izabela Janachowska pozuje z synkiem. Fani: "Ale podobny do taty!"

Janachowska zobaczyła wygibasy Lewandowskich na ślubie i... niespodziewane słowa milionerki

Izabela Janachowska pomoże kolejnym przyszłym parom młodym. Casting do "Ślubnego pogotowia" trwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama