Reklama
Reklama

Izabela Trojanowska dementuje plotki! Marcin Miazga nie jest jej mężem?

Izabela Trojanowska (60 l.) ma już dość plotek dotyczących jej związku z Marcinem Miazgą. Gwiazda "Klanu" postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości!

Od dłuższego czasu plotkowano, iż Izabela Trojanowska związała się z byłym mężem Adrianny Biedrzyńskiej, Marcinem Miazgą. Podobno tych dwoje zbliżyło się do siebie dzięki wspólnej pracy. Przypomnijmy, że Marcin Miazga przez chwilę zajmował się karierą Trojanowskiej.

Ostatnio media zelektryzowała nowa wiadomość na temat tej dwójki. Otóż kolorowe gazety podały, że Izabela Trojanowska i Marcin Miazga wzięli cichy ślub!

Wszystko przez to, iż były mąż Adrianny Biedrzyńskiej zamieścił na swoim Facebooku informację o zawarciu związku małżeńskiego.

Reklama

Okazuje się jednak, że to nie Izabela Trojanowska jest tą szczęśliwą wybranką. Potwierdziła to sama zainteresowana na swoim Facebooku. Gwiazda "Klanu" stanowczo zaprzeczyła plotkom na temat jej ślubu z Marcinem Miazgą.

"Nie chciałam tych niefortunnych żartów komentować, ale opędzić się nie mogę od życzeń 'na nową drogę życia'. Wygląda na to, że nie mam wyboru. Wyjaśniam więc, co następuje: nie byłam nigdy w związku z managerem Marcinem Miazgą i na pewno nie wyszłam znowu za nikogo za mąż" - zapewniała w sieci aktorka.

Jesteście zaskoczeni tym wyznaniem?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska
Reklama
Reklama
Reklama