Reklama
Reklama
Tylko u nas

Izabela Janachowska też poprowadzi Sylwestra Polsatu! "Do ostatniej chwili nie wiedziałam, czy to wypali"

Izabela Janachowska, która latem dołączyła do grona gwiazd Polsatu, ma teraz pracowity czas. To dlatego gwiazda do ostatniej chwili nie wiedziała, czy będzie mogła znaleźć się wśród do prowadzących wielki koncert "Sylwestrowa Moc Przebojów". Wiemy, jak miała przywitać nowy rok! Czemu zmieniła plany?

Izabela Janachowska poprowadzi Sylwestra

Izabela Janachowska jest ostatnio wyjątkowo zapracowana. Odkąd ekspertka ślubna latem tego roku przeszła z TVN Style do Polsatu, jej grafik pęka w szwach. Pod koniec sierpnia była tancerka zadebiutowała jako współprowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tuż po zakończeniu wygranej przez Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz edycji show, Janachowska rzuciła się w wir pracy nad swoim własnym programem. 

Reklama

Jak udało nam się dowiedzieć, ślubny format, "jakiego Polska jeszcze nie widziała", zadebiutuje na antenie Polsatu wiosną, a teraz intensywnie trwają nagrania, które wymagają od 35-letniej gwiazdy podróży po całej Polsce.

To właśnie dlatego do ostatniej chwili pod znakiem zapytania stał jej udział w koncercie "Sylwestrowa Moc Przebojów". Okazało się bowiem, że Janachowska miała... powitać 2022 rok w pracy, na planie swojego programu.

Izabela Janachowska musiała zmienić plany

Izabela Janachowska musiała w ostatniej chwili zmienić plany - jak dowiedział się Pomponik wszystko przez jej program i jedną z zakochanych par.

"Jedna z par uczestniczących w moim nowym programie planowała swoje wesele właśnie na 31 grudnia" - tłumaczy w rozmowie z Pomponikiem gwiazda. "Było więc dla mnie oczywiste, że to z nimi, w tym wyjątkowym momencie, przywitam nowy rok".

Życie bywa jednak przewrotne i z przyczyn losowych uczestnicy programu celebrytki musieli w ostatniej chwili przełożyć wesele na późniejszy termin. Dzięki temu Janachowska może teraz dołączyć do grona prowadzących wielki koncert sylwestrowy Polsatu, który odbędzie się na Stadionie Śląskim:

Janachowska ma już doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo dzięki "Tańcowi z Gwiazdami". Latem prowadziła też galę Miss Polski. Gwiazda nie ukrywa jednak, że praca przy Sylwestrowej Mocy Przebojów to wielkie wyzwanie:

"Uwielbiam pracę na żywo, ale przed tak ogromną publicznością jeszcze nie występowałam" - wyznała Izabela. "Na szczęście wiem, że mogę liczyć na wsparcie naprawdę mocnej ekipy prowadzących, a praca z nimi to sama przyjemność". 

Przypomnijmy, że wśród prowadzących imprezę pojawią się także Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski, Patryk Cebulski, Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

Izabela Janachowska z mężem, Lewandowscy i Socha w Operze. Światowo?

Kolejny prowadzący Sylwestra w Polsacie! Gąsiewska, Zdrójkowski i... Marcelina Zawadzka!

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie! Kto wystąpi?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama