Reklama

Reklama

Reklama

Kolejni prowadzący Sylwestra w Polsacie! Gąsiewska, Zdrójkowski i... a to zaskoczenie!

Sylwestra Szczęścia w Polsacie poprowadzi cała plejada gwiazd. Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna i Ilona Krawczyńska, ale to nie wszystko! Kolejni prowadzący Sylwestrowej Mocy Przebojów to aktorka Wiktoria Gąsiewska, która sprawdziła się prowadząc między innymi kulisy "Tańca z gwiazdami" oraz aktor Adam Zdrójkowski, który coraz częściej szlifuje konferansjerkę na największych koncertach u boku Krzysztofa Ibisza. Pojawiło się jeszcze jedno nazwisko, które jest niemałym zaskoczeniem!

Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska i Marcelina Zawadzka prowadzącymi Sylwestra Polsatu

Ujawniono trójkę kolejnych prowadzących Sylwestra Szczęścia Polsatu - to Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska oraz Marcelina Zawadzka, która już wiosną poprowadzi w Polsacie nowe show "Farma". To trio dołącza do grona podanych wcześniej konferansjerów: Pauliny Sykut-Jeżyny, Ilony KrawczyńskiejKaroliny GilonKrzysztofa Ibisza oraz Patryka Cebulskiego.

Reklama

Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Telewizji Polsat startuje o 20:00, na żywo, prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę zapewnią najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej. Na scenie zobaczymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dodę, Cleo, Danzela, Bajm z Beatą Kozidrak, Liz Mitchell, The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana, Pawła Domagałę, Enej czy Ewelinę Lisowską. 

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka!

Dla chętnych na bifor z zatrzęsieniem gwiazd - w serwisach Polsat Go i Interia.pl od godziny 19.00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka.

Prowadzący odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić co robią tuż przed wejściem na scenę, jakie mają noworoczne postanowienia i w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku". Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze "Tańca z Gwiazdami" - Rafał Maserak i Lenka Kliment. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki - to wszystko w Rozgrzewce przed Sylwestrem Polsatu - tylko na Polsat Go.  

Odliczanie do Sylwestra zaczynamy tuż po Świętach. Od 27 grudnia codziennie publikujemy w Polsat Go i Interia.pl wideonewsy o tym, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make up w stylu gwiazd, czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. 

Oczywiście zajrzymy za kulisy największej imprezy Sylwestrowej w Polsce i pokażemy próby i przygotowania gwiazd do ostatniego występu w tym roku!

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat, Województwo Śląskie i Stadion Śląski! Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00. Na Pomponiku będziecie mogli na bieżąco śledzić kulisy imprezy, wywiady z gwiazdami i oczywiście razem z nami oceniać imprezowe kreacje gwiazd. Już teraz zapraszamy!

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz prowadzącymi Sylwestra Polsatu! Oto kto wystąpi na scenie

Znamy kolejnych prowadzących! Kto oprócz Ibisza i Gilon?

Viki Gabor na początku kariery spotykała toksycznych ludzi!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy