Reklama
Reklama

Izabela Janachowska potwierdza! Szykuje kolejny niesamowity program

Izabela Janachowska w nowym sezonie "Tańca z gwiazdami" występuje w roli prowadzącej. Posada w tanecznym show to dla niej ogromne wyróżnienie i powód do radości. W najnowszym wywiadzie gwiazda Polsatu zdradziła coś jeszcze. Potwierdziła, że wraz z telewizją szykują niebywały projekt.

Izabela Janachowska spełniła swoje wielkie marzenie i została jedną z prowadzących "Dancing with te stars. Taniec z gwiazdami". To właśnie od tego programu zaczynała swoją telewizyjną karierę. Swego czasu partnerowała kilku gwiazdom na parkiecie show. Tańczyła z m.in. Wojciechem Medyńskim, Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą, Rafałem Brzozowskim.

Sama Iza była zaskoczona, gdy zaproponowano jej rolę współprowadzącej. 

Było jej bardzo miło, że Polsat wytypował właśnie ją i rozpatruje to jako duże wyróżnienie. Poczuła się dostrzeżona i doceniona.

Wyjawiła też, że gdy teraz wychodzi na parkiet "Tańca z gwiazdami", towarzyszy jej tak samo duży stres jak przed laty.

Reklama

Natomiast stres działa na nią mobilizująco. Dba tylko o to, by jej nie paraliżował. Zresztą twierdzi, że do programu dobrze jest podejść z luzem i pozytywną energią - jej zdaniem właśnie to powinno być ważne dla uczestników.

Izabela Janachowska potwierdza. Szykuje się nowy program weselno-ślubny

Przez ostatnie lata Janachowska prowadziła kilka programów o tematyce ślubno-weselnej. Pomagała parom młodym w przygotowaniach do ślubu, wybierała wraz z pannami młodymi piękne suknie. Okazuje się, że nie rezygnuje z tego typu show.

I dodaje, że praca jest jej wielką pasją, a ludzie to czują.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy