Reklama

Reklama

Reklama

Iza z "Królowych Życia" tego się nie spodziewała. "Po dziecku biust opadł, zrobiły się uszy jamnika"

Izabela Macudzińska (38 l.) to jedna z gwiazd programu TTV "Królowe Życia". Niedawno w jednym z wywiadów celebrytka otworzyła się nieco bardziej na temat poprawiania urody. Gwiazda opowiedziała, że bardzo dużo trenowała, dzięki czemu udało jej się sporo schudnąć. Wyjawiła również, że jej operacja powiększenia biustu, którą przeszła, nie należała do najprostszych zabiegów i nie obyła się bez komplikacji.

Izabela Macudzińska rozpoznawalność i sympatię widzów zdobyła dzięki udziałowi w programie "Królowe Życia". Pomimo tego, że już nie można oglądać go na antenie TTV, to Iza znalazła swoje miejsce w polskim show-biznesie. Charakterystyczna gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno wraz z ukochanym mężem wzięła udział w show "99 - gra o wszystko".

Iza Macudzińska opowiedziała o operacji powiększenia biustu

Iza Macudzińska w najnowszym wywiadzie dla "Party" wyjawiła, że po urodzeniu dziecka jej biust bardzo się zmienił. Okazuje się, że to właśnie dlatego gwiazda zdecydowała się na ingerencję w swoje ciało.

Reklama

"Ja nie ukrywam tego, że zawsze podobał mi się duży biust, bo zawsze miałam mały, bardzo ładny biust, ale po dziecku opadł, zrobiły się uszy jamnika" - wyjawiła Iza.

Iza wyjawiła również, że najważniejsze dla niej jest to by czuć się dobrze we własnej skórze. Przyznała, że jeśli sama uważa się za atrakcyjną, to inni również ją tak odbierają. Celebrytka postanowiła przestrzec również inne kobiety, by zastanowiły się bardzo dokładnie nad operacjami plastycznymi, ponieważ niektóre mogą nieść za sobą poważne konsekwencje.

"Każda operacja niesie za sobą konsekwencje, komplikacje, ja też miałam. Lekarz troszeczkę mnie olał, później musiałam szukać takiego, który by poprawił braki w wypełnieniu. Niestety mój lekarz umywał ręce. Dlatego przede wszystkim trzeba znaleźć dobrego lekarza, który w razie komplikacji będzie w stanie pomóc, który nie odwróci się na pięcie i nie zostawi w potrzebie" - powiedziała w wywiadzie Iza.

Izabela Macudzińska - kariera i życie prywatne

Izabela Macudzińska dała się poznać fanom w programie "Królowe Życia". Izabela Macudzińska urodziła się 22 stycznia 1984 roku.

Iza jest w związku z Patrykiem ponad 18 lat. Mają córkę Elizę.

Na co dzień Iza prowadzi markę odzieżową wraz z Patrykiem. Celebrytka odpowiada za projekty ubrań, a także promocję sklepów w mediach społecznościowych.

Izabela jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym instagramowym koncie obserwuje ją ponad 530 tysięcy osób.
Zobacz też:

Gwiazda "Królowych życia" na planie show dostała ataku paniki. Inna uczestniczka zemdlała

Dagmara Kaźmierska przyznaje się do błędu: "Nieraz płaczę i myślę, co ja, k*rwa zrobiłam"

Laluna Unique pokazała wyretuszowane zdjęcia. Za brzydka była pod narkozą?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Królowe życia" | Izabela Macudzińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy