Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Iza Miko waży tylko 43 kilogramy!

Iza Miko (32 l.) nadal próbuje swych sił w Hollywood. Właśnie udowodniła, że dla zdobycia roli jest w stanie zrobić niemal wszystko...

Aktorka od dłuższego czasu przebywa w Stanach, gdzie próbuje zaistnieć w filmowym świecie.

Reklama

Co prawda do tej pory chwaliła się głównie filmami, w których jej rola na końcu została wycinana podczas montażu.

Wydaje się jednak, że w końcu ma szansę pojawić się na dużym ekranie!

Iza skończyła właśnie zdjęcia do filmu "Thinspiration", który opowiada o problemach związanych z anoreksją. Bohaterka grana przez Miko również zmaga się z tą straszną chorobą.

Dziewczyna wyznała, że przygotowania do tej roli sporo ją kosztowały. Okazuje się bowiem, że i tak drobna Miko musiała znacząco schudnąć. Obecnie waży przerażająco mało!

"To jest film o anoreksji, więc musiałam dość poważnie schudnąć. Zazwyczaj ważę około 50 kilogramów, a teraz ważę 43,5. Najśmieszniejsze jest to, że jestem weganką i mówię tak: 'Jak ja zrzucę te kilogramy? Będę jadła mniej marchewki?'. To było dosyć ciężkie, bo musiałam pić tylko soki z warzyw i już ostatnie cztery dni zdjęciowe była zdenerwowana i cały czas zmęczona" - wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Miejmy nadzieję, że teraz uda jej się szybko wrócić do normalnej wagi. Choć faktycznie na samych marchewkach może być ciężko...

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iza Miko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje