Reklama
Reklama

Iwona Węgrowska trafiła do szpitala. Walczy o dziecko i apeluje do kobiet!

Iwona Węgrowska (39 l.) w ostatnim czasie trafiła do szpitala. Lekarze przeprowadzili jej zabieg, który pomoże w dalszej diagnostyce. A wszystko dlatego, że gwiazda marzy o kolejnym dziecku. Niestety, w jej przypadku, po trzech poronieniach nie jest to takie proste…

Iwona Węgrowska jeszcze niedawno pozowała uśmiechnięta na imprezie jednego z portali, gdzie zjawił się tłum gwiazd.

Okazuje się jednak, że w życiu prywatnym wcale nie jest jej do śmiechu.

Gwiazda (zobacz!) od około ośmiu lat jest w dość burzliwym związku. Para sześć lat temu doczekała się córki. Od tego czasu co najmniej kilkakrotnie rozstawali się i wracali do siebie.

Reklama

Obecnie jednak są ze sobą szczęśliwi i chcieliby powiększyć rodzinę. Niestety, nie jest to takie proste.

Iwona Węgrowska przeżyła trzy poronienia

Iwona Węgrowska w sierpniu ubiegłego roku wyjawiła, że poroniła. Jak się okazuje, nie był to odosobniony przypadek i gwiazda trzykrotnie straciła ciążę, o czym możemy przeczytać w "Super Expressie".

Po ostatnim poronieniu jednak Iwona Węgrowska zmaga się z poważnymi problemami hormonalnymi, które uniemożliwiają jej zajście w ciążę.

Gwiazda na szczęście jest pod opieką świetnych lekarzy. Aby rozpoznać podłoże problemu, wokalistka musiała jednak poddać się zabiegowi.

Iwona Węgrowska w szpitalu. Problemy zdrowotne gwiazdy

Na wynik Iwona Węgrowska musi poczekać około trzech tygodni. Wówczas jej lekarka podejmie decyzję co do dalszej diagnostyki. Wokalistka stara się jednak być dobrej myśli.

Zaapelowała przy okazji do dbania o swoje zdrowie.

Życzymy zatem dużo zdrowia i trzymamy kciuki!

Zobacz też:

Sensacja o Rusin!

Górniak odpowiada na zaczepkę Rodowicz

Demi Rose w samej siateczce!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Węgrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy