Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Wrońska i Leszek Lichota: Zaskakujące fakty z życia popularnej pary

Ilona Wrońska (41 l.) i Leszek Lichota (41 l.) zdecydowali się na zaskakujący krok i nie posłali swoich dzieci do szkoły.

Para aktorska znana jest z tego, że długo nie usiedzi w jednym miejscu. Wiele razy zmieniali adres. Gdy kilka lat temu wyznali, że jadą do Australii, zdziwili wiele osób.

Reklama

- Wybieramy się tam na pół roku, aby zwiedzać. Praca pracą, ale trzeba zobaczyć trochę świata i korzystać z życia - mówiła aktorka. Potem mieszkali w USA. Za każdym razem towarzyszyły im dzieci, Natasza (12 l.) i Kajtek (10 l.). Jak to możliwe? Przecież obowiązek nauki obejmuje każde dziecko aż do uzyskania pełnoletności.

- Nasze dzieci nie chodzą do szkoły. Uczymy je sami i zapewniamy, że taki system nie jest gorszy niż publiczna szkoła - tłumaczą.

Para nie zdecydowała się również na ślub. Pomimo tego, że bardzo się kochają, uważają, że papierek nie jest im do niczego potrzebny.

- Małżeństwo jest instytucją zbędną! - mówił aktor w wywiadzie dla "Grazii". - Nie daje żadnej gwarancji. Przykład mój i Ilony pokazuje, że można szczęśliwie żyć bez urzędowych papierów. Oczywiście, jeśli któreś z nas wylądowałoby w szpitalu i to drugie miałoby utrudniony dostęp do dokumentów, wtedy okazałoby się, po co te formalności. Ale to bariery, które sami sobie narzucamy. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny.

Obecnie para najwięcej czasu spędza w Bieszczadach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje