Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Ostrowska na spacerze z nowym partnerem!

Ilona Ostrowska (41 l.) po rozwodzie z Jackiem Borcuchem w końcu jest szczęśliwa. U jej boku pojawił się nowy mężczyzna...

Sława, uroda i pieniądze nie uchroniły gwiazdy serialu "Ranczo" przed miłosnym zawodem. Jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, z którym ma córkę Miłosławę (8 l.), zostawił ją dla córki Jana Frycza.

Reklama

Aktorka bardzo to przeżyła, winę za zdradę wzięła jednak na siebie.

"To nie tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. On mi nic złego nie zrobił" - wyznała.

Ale gdy znów przeżyła zawód miłosny - reżyser Krzysztof Garbaczewski wybrał Monikę Brodkę - wiara aktorki w mężczyzn zmalała niemal do zera.

Nic więc dziwnego, że przez wiele miesięcy stroniła od nich. Ostatnio pojawiło się jednak światełko w tunelu! Fotoreporter "Twojego Imperium" spotkał Ilonę Ostrowską na spacerze po ulicach Warszawy z nowym mężczyzną. Sądząc po poprzednich wybrankach aktorki, pan z kucykiem na czubku głowy jest bardzo w jej typie.

Para od jakiegoś czasu jest nierozłączna. Czyżby maksyma "do trzech razy sztuka" miała się sprawdzić w życiu uczuciowym gwiazdy?

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje