Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ilona Felicjańska zakłada Instytut Miłości!

Ilona Felicjańska (44 l.) opowiedziała o swoim kolejnym pomyśle na nowy biznes...

Celebrytka była przez lata prezesem fundacji "Niezapominajka", ale wszystko się posypało, gdy spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu. Od tamtego czasu znana jest głównie z opowiadania o swojej walce z nałogiem.

Reklama

Ilona chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, które być może uchronią niektóre osoby przed popełnieniem jej błędów.

Była modelka postanowiła jednak pójść o krok dalej. Jej marzeniem jest otwarcie Instytutu Miłości, który oferowałby wsparcie i fachową pomoc w zakresie leczenia uzależnień.

"Prawdopodobnie z czasem będzie to stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień, bo wiem, jak to jest potrzebne i dla niektórych zamknięcie się na miesiąc czy nawet na dwa miesiące może być najlepszym" – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że istnieje wiele metod wychodzenia z różnego rodzaju uzależnień, także od alkoholu. Oprócz terapii w ośrodku zamkniętym, Instytut Miłości oferowałby więc także inne formy pomocy. 

Modelka chciałaby, aby poprzez warsztaty, spotkania i szkolenia każdy potrzebujący mógł pojawić się w Instytucie Miłości i uzyskać niezbędną wiedzę lub pomoc. 

W ośrodku znaleźliby zatrudnienie terapeuci, z których pomocy korzystała niegdyś sama Felicjańska.

"Jeżeli to są osoby, które swoją fachowością, profesjonalizmem bardzo mi pomogły, to ja chcę, żeby te osoby pomagały dalej. Chcę im otwierać drzwi do tego, żeby taką samą dobrą robotę jak ze mną robili z innymi" –wyznaje.

Ilona przy okazji pochwaliła się, że nadal dzielnie się trzyma i nie zagląda do kieliszka! Jej życie nabrało dzięki temu nowych barw!

"Stałam się szczęśliwym człowiekiem, spełnionym człowiekiem i chcę dalej mówić innym, że się da, że można, tylko uwierz" – oznajmia.

Warto przypomnieć, że od niedawna Ilona ma także sporo szczęścia w miłości i zaczęła spotykać się z nowym facetem! 

Gratulujemy! 


Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Felicjańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje