Reklama
Reklama

Ilona Felicjańska o Paulu Montanie: "Ja go kocham. I tęsknię za nim"

Niedawno Ilona Felicjańska przyznała, że uczucia wobec Paula Montany nie zgasły. Wyczerpana niekończącymi się konfliktami, wyraziła chęć pojednania... i wyznała miłość.

Ilona Felicjańska o Paulu Montanie: "Ja go kocham. I tęsknię za nim"

We wtorek 16 maja 2023 roku w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa zapadł wyrok w sprawie bijatyki byłych małżonków. Paul Montana usłyszał wyrok, a Ilona Felicjańska nie zjawiła się w sądzie.

Była modelka zaskoczyła jednak wszystkich niedawnym wyznaniem. Gotowa jest wybaczyć Montanie i wzajemnie się przeprosić. Wciąż kocha byłego partnera.   

"Nie jestem zwolennikiem 'wojny'. Uważam, że to miłością można wygrać. Tylko miłością. Nie walką. Marzyłabym, aby stało się coś takiego, że Paul, mój mąż podejdzie i mnie przytuli. A ja jego. Powie 'przepraszam', ja przeproszę jego i zacznijmy od nowa, inaczej. Nie chcę z nim walczyć. Ja go kocham. I tęsknię za nim. Mogę z nim nie być, ale nie chcę walczyć. Zawsze będę go kochać" - powiedziała serwisowi Plotek Ilona Felicjańska.

Reklama

Kluczowym pytaniem pozostaje, czy Paul Montana jest w stanie zaakceptować gest pojednania i porzucić wspomnienia o bolesnych doświadczeniach, które ich poróżniły? Zmiana postawy może okazać się wyzwaniem, zwłaszcza zważywszy na długotrwały spór sądowy.

Wyrok w sprawie Montany i Felicjańskiej

Sąd uznał, że prawdą jest, że mężczyzna został zaatakowany pierwszy.

"Miał on ślady ugryzień na plecach. Sąd wykluczył, żeby na plecach oskarżonego pokrzywdzona pogryzła w ramach obrony. W ocenie sądu wiarygodne są wyjaśnienia oskarżonego w takim zakresie, w jakich wynika z nich, że oskarżony został jako pierwszy zaatakowany, w związku z czym było to działanie w ramach obrony koniecznej" - mówiła sędzia Anna Kruk.

Jednak broniąc się spowodował utratę przytomności Ilony Felicjańskiej, co zostało już uznane za "przekroczenie granicy obrony koniecznej".

Czytaj też:

Paul Montana leczy rany. Opala w restauracji swoje pogryzione przez Ilonę ciało

Paul Montana przez lata ukrywał, że jej nie kocha. Ostatecznie zostawił Karolinę Wajdę dla...

Paul Montana potwierdził sensacyjne plotki o Felicjańskiej! Pilnie chce rozwodu! Ma dość kobiet!

Ilona Felicjańska: Burzliwe związki i uzależnienie. Jak potoczyło się jej życie?

Policja przyznaje się do współpracy z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim. Pierwszy raz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paul Montana | Ilona Felicjańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy