Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ile zarabiają młode gwiazdy w serialach? Na podium Adam Zdrójkowski

Choć nie mają ani aktorskiego wykształcenia, ani większego doświadczenia w pracy z kamerą, w jeden dzień potrafią zarobić tyle, ile niektórzy uznani aktorzy teatralni przez cały miesiąc. Kto jest finansowym rekordzistą?

Młodzi aktorzy dzięki rolom w popularnych serialach zgarniają prawdziwą fortunę. Wystarczy, że zaczepią się w którejś z produkcji TVP, a co najlepsi w rok będą w stanie oszczędzić na mieszkanie w Warszawie.

Reklama

"Super Express" opublikował ranking zarobków dzieci i nastolatków w serialach. Na szczycie uplasował się Adam Zdrójkowski, który na co dzień gra w serialu "rodzinka.pl". Za dzień zdjęciowy 17-latek zgarnia, bagatela, 3 tys. złotych. Na planie tasiemca spędza blisko połowę miesiąca, łatwo więc policzyć, ile wynosi jego honorarium.

Na drugim miejscu znalazł się Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z "rodzinki.pl". 13-latek - według informacji tabloidu - zarabia 2,5 tys. zł za dzień zdjęciowy.

Na trzecim miejscu jest Wiktoria Gąsiewska, która gra w "rodzince" Agatę, a prywatnie spotyka się ze Zdrójkowskim. Dziewczyna błysnęła ostatnio na Instagramie, publikując zdjęcie pryszcza swojego chłopaka. Za dzień zdjęciowy inkasuje 2 tys. zł.

Na nieco mniej, bo 1000 zł za dzień zdjęciowy, mogą liczyć bliźniacy Antoni i Kajetan Borowscy z "Przyjaciółek", Krystian Domagała z "M jak miłość", Julia Królikowska z "Klanu" oraz syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert. Ten ostatni za jeden dzień zdjęciowy zgarnia "jedynie" 800 zł.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje