Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ile za zdjęcie chorego Nergala?

Pod Kliniką Hematologii i Transplantologii w Gdańsku dzień i noc koczują paparazzi. Zdjęcie chorego Nergala pod kroplówką warte jest obecnie kilka tysięcy złotych. Kwota jednak cały czas rośnie!

Personel gdańskiego szpitala nie znosi fotoreporterów - mimo że w prasie ukazało się już zdjęcie Adama Darskiego leżącego na szpitalnym łóżku (zrobione przez dziurkę od klucza), każdy z nich liczy, że uda mu się zrobić kolejne. Dlatego siedzą w krzakach, wchodzą na rusztowania...

Reklama

Jak mówi "Vivie" jedna z pielęgniarek, prawie doszło do wypadku - jeden z paparazzich o mały włos nie spadł. Ktoś próbował ukraść klucz do oddziału.

Ile warte jest zdjęcie chorego wokalisty Behemotha? Tabloidy - jak dowiedział się dwutygodnik - "za niezłe ujęcie z Nergalem, najlepiej wyglądającym na umierającego", są w stanie zapłacić 10-15 tysięcy złotych. Kwota jednak cały czas rośnie.

Dostępu do leżącego w izolatce Adama strzeże więc trzech ochroniarzy. Muzyk traktowany jest z największą troską i zainteresowaniem. Może przyjmować u siebie narzeczoną (jest z nim każdego dnia, z wyjątkiem weekendów, kiedy koncertuje). Nie chce z nikim rozmawiać, prócz najbliższych, nie życzy sobie również upowszechniania informacji o sobie.

Przyjmuje chemię, jeśli nie pomoże, potrzebny będzie przeszczep szpiku. Nie oddała go jeszcze Dorota, jednak - jak mówi "Vivie" Rafał Rabczewski, jej brat - "jeśli zajdzie taka konieczność, to odda go bez wahania, także on i członkowie Behemotha".

Dowiedz się więcej na temat: Adam Nergal Darski | Doda | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje