Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Ile Kwaśniewska zarobiła na reklamie?

Park pełen liści, a w nim spacerująca ze swoim owczarkiem niemieckim Jolanta Kwaśniewska (56 l.) - to nie zapowiedź kolejnego programu z udziałem ikony stylu, a reklama jednego z leków na odporność.

Do tej pory trudno było sobie wyobrazić byłe pierwsze damy w reklamach. Dziś granica została przesunięta. Co skłoniło Jolantę Kwaśniewską do wzięcia udziału w spocie? Ona sama milczy na ten temat. Małżonkę tłumaczy mąż:

Reklama

"To jest lek, który bierze cała rodzina, żona także" - mówi "Rewii" Aleksander Kwaśniewski, który przed laty jako prezydent-elekt reklamował pewną firmę meblową.

"Preparat po prostu jest dobry i sprawdzony. A ile żona na tym zarobiła? Nie wiem, jaką umowę podpisała i ile ma z tej reklamy" - dodaje.

Fachowcy z branży reklamowej oceniają, że Kwaśniewska mogła otrzymać gażę w wysokości od 200 tys. do 3 mln złotych! - była prezydentowa od lat cieszy się bowiem ogromnym zaufaniem i autorytetem wśród Polaków.

Poza tym identyfikuje się z profilaktyką zdrowotną. Jednak reklama wywołała lawinę plotek. Jedna z nich głosi, że państwo Kwaśniewscy zbierają pieniądze na... ślub córki.

ja

(nr 42/2011)

Dowiedz się więcej na temat: jolanta kwaśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje