Reklama
Reklama

Iga Świątek nie mogła się skupić. Jej ulubiony aktor siedział na trybunach

Iga Świątek została finalistką US Open. Pokonała rywalkę Ons Jabeur w mistrzowskim stylu. A wcale nie było łatwo, bo nie mogła się skupić na grze. Na telebimie zobaczyła, że na trybunach siedzi znany aktor, którego nasza tenisistka jest wielką fanką.

Iga Świątek po tryumfie na kortach US Open zarobiła nie tylko 2,6 mln dolarów, ale też stała się liderką rankingu najlepszych tenisistek świata. 21-latka jest też coraz bardziej popularna i rozpoznawalna na świecie.

Matthew Perry obserwował mecz Igi Świątek

Matthew Perry znany głównie z serialu "Przyjaciele" oglądał starcie  Igi Świątek z Ons Jabeur na kortach w Nowym Jorku. Nie umknęło to uwadze polskiej tenisistki. Kilka godzin po finałowym meczu zamieściła w sieci post, w którym napisała: 

Reklama

"To ja, kiedy bardzo chciałam się skupić, ale zobaczyłam Matthew Perry'ego na ekranie podczas wymiany. Czy to może być jeszcze bardziej ekscytujące?"

Wpis opatrzyła fragmentem serialu "Przyjaciele" z podekscytowanym Chanlerem. Jak widać Iga Świątek należy do grona osób, które uwielbiają filmowych "Przyjaciół".
Post Igi polubiło blisko 20 tys. osób, w tym również serialowy Chandler. Aktor odpowiedział naszej tenisistce:
"Gratuluję wczorajszej wspaniałej wygranej, mistrzyni!"


Nie tylko Matthew Perry jest fanem naszej tenisistki. Do grona osób, które cieszą się jej sukcesami należy między innymi Robert Lewandowski.
"Gratulacje Iga! Jesteś wielkim mistrzem i po raz kolejny udowodniłaś to na największej arenie. Tak się cieszę z tego powodu." 

Zobacz też:

Iga Świątek na przymusowych wakacjach

Iga Świątek nawet podczas odpoczynku myśli tylko o jednym

Krystyna Loska w złym stanie? Legendarna prezenterka zabrała głos

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek | Matthew Perry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy