Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ida Nowakowska urodziła!

Ida Nowakowska została mamą pierworodnego synka. Dziecko przyszło na świat zdrowe i w świetnej formie, mimo obaw internautów i widzów kanału TVP Kobieta, przerażonych widokiem celebrytki ćwiczącej w zaawansowanej ciąży.

Ida Nowakowska zaistniała w show biznesie dzięki programowi "You Can Dance". Potem wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie, z sukcesem, próbowała swoich sił w tamtejszej telewizji. W 2019 roku dołączyła do jury światowego talent show "The World”s Best" u boku Drew Barrymore, RuPaula i Faith Hill.

Wtedy upomniał się o nią polski show-biznes. Ida wróciła do ojczyzny, zachęcona ofertą złożoną jej przez producentów programu "Dance Dance Dance". Zdaniem TVP tak świetnie poradziła sobie jako jurorka, że pojawiła się pokusa zatrzymania jej w stacji na dłużej. Ostatecznie Nowakowska dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie".

Reklama

Studencka miłość

W życiu prywatnym też jej się układa. 6 lat temu poślubiła swoją studencką miłość, Jacka Herndona. Poznali się na Uniwersytecie Kalifornijskim, Jack miał wtedy 18 lat, a Ida 19 i pół. Z czasem Jack całkowicie zmienił swoje plany na przyszłość, rezygnując z aktorstwa, które studiował, na rzecz dyplomacji. Ze względu na jego karierę przeprowadzili się z USA do Chin. Krótko po powrocie do Los Angeles podjęli decyzję o kolejnej przeprowadzce - do Europy. 

Udało się połowicznie. Ida zamieszkała w Polsce i zawodowo związała się z TVP, a Jack miał obiecaną posadę w Paryżu, ale na razie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Mimo dzielącej ich odległości, Ida od dawna planowała dzieci. Jak wyznała 2 lata temu w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”, troje uważają z Jackiem za absolutne minimum: 

Medialna ciąża

Na razie udało się wykonać jedną trzecią planu. Wiadomość o ciąży Ida przekazała w nietypowy sposób… Na początku roku udowodniła ponad wszelką wątpliwość, że jest lojalną pracownicą telewizji publicznej i nie zrobi nic bez akceptacji swoich szefów. Fakt, że spodziewa się dziecka, ujawniła 26 stycznia w "Pytaniu na śniadanie". 

Przy okazji wyszło na jaw, jak długo udało jej się utrzymać tę informację w tajemnicy. Pokazując ciążowy brzuszek, wyznała, że to już szósty miesiąc, więc dziecko przyjdzie na świat w maju. Wiadomo, że będzie to chłopiec. Radosna wiadomość pojawiła się także na oficjalnym profilu programu śniadaniowego Dwójki na Instagramie:

"Dość ekstremalny" trening

Kolejne tygodnie ciąży celebrytka przeżywała już publicznie, przy okazji przyprawiając co bardziej wrażliwych internautów o palpitację serca. Ida nie zaprzestała bowiem ćwiczeń i wygina śmiało ciało również w zaawansowanej ciąży. 

To, co wyczynia na nowym kanale TVP Kobieta, szokuje wielu widzów. Fragment jednego z treningów, który Ida nazwała „łatwym, chociaż dość ekstremalnym”, zamieściła na swoim Instagramie. Fani chcieli przede wszystkim ustalić, czy czegoś sobie nie naderwała. Jak skomentowała jedna z internautek: 


Ida Nowakowska urodziła

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziecko Nowakowskiej, mimo obaw życzliwych internautów przyszło na świat zdrowe i w świetnej formie. Jak poinformowała celebrytka, jej pierworodny synek urodził się 7 maja o 1:04, zgodnie z wyznaczonym terminem i ważył 4 kilo.

Witamy na świecie!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje