Reklama
Reklama

Ida Nowakowska stoi murem za Kurskim! Boleśnie obnażyła prawdę o Kurdej-Szatan!

Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie koncertu TVP "Murem za polskim mundurem", którym pochwalił się Jacek Kurski. Ida Nowakowska deklaruje, że już przebiera nogami, bo nie może się doczekać tego widowiska. Przy okazji wbiła szpilę Barbarze Kurdej-Szatan, która zasłynęła wulgarnym wpisem na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Od listopada trwa poważny kryzys na granicy polsko-białoruskiej, na którą zaczęły napierać tłumy migrantów, których zwabiła tu białoruska propaganda. 

Choć reżim Łukaszenki okrutnie obchodzi się z tymi ludźmi, pojawiły się także liczne głosy, że i strona polska nie zachowuje się właściwie, skazując tych ludzi na koczowanie w dramatycznych warunkach w tamtejszych lasach. 

Swego czasu funkcjonariuszy Straży Granicznej osobliwie postanowiła skarcić Basia Kurdej-Szatan, która nazwała Straż Graniczną "mordercami". Wybuchła afera, która poważnie zagroziła jej karierze...

Głos w jej sprawie zabrała m.in. Jacek Kurski, który poinformował, ze nie ma już dla niej miejsca w TVP i wyrzucił ją z "M jak miłość". 

Nieco później poinformował za to, że stacja organizuje wielki koncert dla funkcjonariuszy, co jednak też spotkało się z ostrą krytyką. 

Reklama

"Zamiast marnować pieniądze na głupi koncert, to wyślijcie im jedzenie, sprzęt lub odzież! Koncert ich nie nakarmi, nie ogrzeje", "Wy będziecie sobie tam grali i śpiewali, a w okolicznych lasach będą w tym czasie umierali ludzie. Doprawdy świetna decyzja", "Koncertem to się nasi żołnierze nie najedzą, co najwyżej rozgrzeją się jeśli zaczną podskakiwać w rytm muzyki" - oburzali się internauci pod wpisem prezesa. 

Ida Nowakowska czeka na koncert "Murem za polskim mundurem"

Są jednak tacy, którym pomysł prezesa, by zorganizować koncert na cześć funkcjonariuszy, bardzo przypadł do gustu. Jedną z takich osób jest Ida Nowakowska, która jest jedną z największych gwiazd publicznego nadawcy.

Celebrytka ma nadzieję, że koncert zakończy wszystkie spory rodaków związane z kryzysem na granicy!

"Muzyka może łączyć ludzi i sprawić, że mimo konfliktów można się porozumieć. „Murem za polskim mundurem" to piękna inicjatywa, żeby pokazać siłę munduru. Ten symboliczny koncert ma łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Wierzę, że tak będzie" - oznajmiła w "Fakcie" Ida.

Gwiazda TVP dodała, że w ciągu wielu lat spędzonych w Stanach widziała, jak tam podchodzi się do służb mundurowych, gdzie wręcz nie do pomyślenia jest zapewne takie zachowanie jak Kurdej-Szatan u nas! 

"Ja jako osoba, która jest polsko-amerykańska i wychowana w USA, mam wielki szacunek do munduru, bo tam się go bardzo szanuje. Cieszę się, że u nas również o tym mówimy i będzie zorganizowany taki koncert. Nie mogę się go doczekać 

Zobacz też:

Rafał Maślak szczerze o rodzinie: "Brak nam czasu dla siebie"

Anna Dereszowska zdradziła imię dziecka! Piękne!

Kourtney Kardashian coraz szczuplejsza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy