Reklama
Reklama

"Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz żegnają program. Ten związek nie ma szans?

„Hotel Paradise” dostarcza emocji widzom już po raz czwarty. W poniedziałek rozpoczął się ostatni tydzień sezonu, niedługo dowiemy się, kto wygra program. Ku niezadowoleniu fanów show we wtorek z „Hotelu” odpadła jedna z ulubionych par – Miłosz i Wiktoria. Kto teraz ma szansę dostać się do finału?

Hotel Paradise cieszy się niesłabnącą popularnością. Randkowe show skradło serca polskich widzów za sprawą barwnych uczestników oraz nieraz kontrowersyjnych treści. W najnowszym sezonie nie obyło się bez konfliktu między uczestnikami. Wiktoria Gąsior od chwili pojawienia się na Zanzibarze była źle traktowana przez koleżanki z planu o czym pisaliśmy (tutaj). Mimo niesnasek na rajskiej wyspie, Wiktorię oraz jej partnera z show pokochali widzowie w Polsce.

Reklama

We wtorkowym odcinku odbyło się ostatnie Rajskie Rozdanie oraz Rajska Wyrocznia w tym sezonie "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu widzów, tego dnia odpadli faworyci, czyli Miłosz Pestka i Wiktoria Gąsior.

Miłosz był pierwszym uczestnikiem, który pojawił się na rajskiej wyspie czwartej edycji show. Razem z Wiktorią stanowili jedną z najbarwniejszych par tego sezonu. Z tego powodu, mimo uczuciowych zawirowań, udało im się zebrać sporą rzeszę fanów. Tym bardziej dziwi, że tych dwoje opuściło program tuż przed finałem.

Wielu widzów liczy na to, że Wiktoria i Miłosz wrócą niespodziewanie na koniec sezonu, jednak sami uczestnicy zdążyli odnieść się do tych nadziei w internecie.

Na swoim profilu Miłosz również krótko skomentował ostatni odcinek reality show:

Warto przypomnieć, że Pestka miesiąc temu wypuścił do sieci teledysk do swojej piosenki "Hakuna Matata". Fani zaczęli spekulować, czy aby tekst utworu nie stanowi komentarza do jego relacji z Wiktorią.

Będziecie tęsknić?

Zobacz też:

Limity osób i kwarantanna dla podróżnych. Od dziś nowe obostrzenia

Już wiadomo, co stanie się z Samanthą Jones w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Jacek Braciak wyoutował dziecko bez jego zgody! Teraz się tłumaczypomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Wiktoria Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy