Reklama
Reklama

Honorata Skarbek o byciu ateistką i świętach z rodziną. Wierzy sama w siebie!

Honorata Skarbek (29 l.) opowiedziała w rozmowie z Pomponikiem o swoim stosunku do religii. Wyjaśniła, dlaczego jest ateistką i jak spędza święta z rodziną. "Nie chciałabym mentalnie powierzać mojego życia komuś lub czemuś innemu" - tłumaczy.

Honorata Skarbek to polska piosenkarka, autorka tekstów i blogerka modowa, która była uczestniczką 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zajęła wówczas 5. miejsce.

W rozmowie z Pomponikiem opowiedziała o swoim stosunku do religii, reakcji rodziców na jej decyzję oraz spędzaniu świąt z bliskimi.

Honorata Skarbek o swoim stosunku do religii

Honorata podczas sesji pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie przyznała, że nie jest osobą wierzącą i nie uznaje instytucji kościoła. Dlaczego?

Wokalistka przyznała, że nie warto kategoryzować ani oceniać ludzi ze względu na to, w jakiego boga czy bożka wierzą, ale pod kątem tego, co mają w sercu.

Reklama

Gwiazda już w wieku 14 lat postanowiła wypisać się z lekcji religii. Każdy musi jednak dojrzeć emocjonalnie do tej decyzji sam, dlatego nie zamierza nikogo przekonywać.

Co na to jej rodzice?

Ze względu na szacunek do swojej rodziny Honorata przyjęła propozycję zostania matką chrzestną.

Przyjeżdża też do rodziny na święta, gdzie spędza czas wspólnie z bliskimi i wcale nie uważa, że jest z tego powodu hipokrytką. Rodzina jest dla niej bowiem najważniejszą wartością w życiu.

Oglądajcie "Twoja twarz Brzmi Znajomo" w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

Całą rozmowę z piosenkarką możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też:

Maciej Radel o nękaniu w łódzkiej "filmówce"! Tak go potraktowali

Ustawa o obronie ojczyzny. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honorata Skarbek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy