Reklama
Reklama

​Honey Boo Boo ma już 15 lat. Trudno uwierzyć, co przeżyła

Alana Thompson, znana jako Honey Boo Boo przeszła przez piekło. Jej matka wpadła w szpony nałogu, w wyniku czego straciła prawa rodzicielskie. W wieku 15 lat Alana próbuje odzyskać zmarnowane przez matkę dzieciństwo i rozpocząć normalne życie.

Alana Thomson zyskała popularność jako gwiazda dziecięcych konkursów piękności, w których matki, owładnięte do granic szaleństwa pragnieniem sławy, obwożą swoje dzieci po konkursach piękności, niczym psy wystawowe. 

Kilkuletnie dziewczynki, wymalowane, wysprejowane sztuczną opalenizną, z tipsami, doczepami i sztucznymi rzęsami wyglądają jak stare malutkie. Alana, jako Honey Boo Boo była jedną z nich. 

Karierą uroczej, pulchnej blondynki kierowała matka, June Shannon, borykająca się z ogromną nadwagą i uzależnieniem od narkotyków. Otaczała córkę toksyczną miłością, wykorzystując jako maszynkę do zarabiania pieniędzy. 

Reklama

Honey Boo Boo rozlicza się z przeszłością

Skończyło się odebraniem kobiecie praw rodzicielskich. Alana wycofała się wtedy z mediów, jednak w wieku 15 lat znów za nimi zatęskniła. Udzieliła wywiadu magazynowi „Teen Vogue”, ujawniając, co się z nią działo przez ten czas: 

Po aresztowaniu June Shannon za posiadanie nielegalnych substancji, Alaną zaopiekowała się jej 19-letnia wówczas siostra. Jak przyznaje Alana, koniec końców miała wiele szczęścia, że siostra podjęła się tego zadania: 

„Daleko” to pojęcie względne. W przypadku Alany znaczy naukę w zwykłym publicznym liceum i umawiania się z chłopakami w jej wieku. Chociaż, jak ujawnia, medialna przeszłość ciągle się za nią wlecze: 

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Honey Boo Boo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama