Reklama
Reklama

Holly Madison opowiada o życiu w posiadłości "Playboya". Obrzydliwe doświadczenia!

Holly Madison (41 l.) to amerykańska modelka, która sławę zyskała za sprawą występowania w programie telewizyjnym "Króliczek Playboya". W posiadłości Hefnera zamieszkała, gdy miała 21 lat, a on 75! Dziś uważa, że miała syndrom sztokholmski. Co jeszcze wyjawiła?

Holly Madison i Hugh Hefner tworzyli parę aż przez 7 lat. Kobieta stała się główną bohaterką programu "Króliczek Playboya" i przez pewien czas była ulubienicą założyciela magazynu. Po wielu latach kobieta otworzyła się na to, co działo się za zamkniętymi drzwiami w willi i wyjawiła, że Hefner znęcał się nad nią!

Holly Madison opowiada o życiu w posiadłości "Playboya". Obrzydliwe doświadczenia!

Po wielu latach od zakończenia nagrywania show "Króliczek Playboya" główna dziewczyna Hefnera wyjawiła prawdę o ich relacji, która wcale nie była kolorowa. 41-latka w zwiastunie dokumentu "Secrets of Playboy" mówi, że w posiadłości czuła się wyobcowana i nierozumiana. Kobieta przytoczyła kilka historii, które miały miejsce, gdy spotykała się z założycielem "Playboya".

Madison opowiedziała, że pewnego razu postanowiła ściąć włosy. Kobieta chciała coś zmienić w swoim życiu i się wyróżnić na tle innych uczestniczek show. 

Reklama

Jonathan Baker, który przyjaźnił się z Hefnerem, potwierdził wersję wydarzeń Holly i podkreślił, że mężczyzna był bardzo niezadowolony z faktu, iż  jego ówczesna partnerka zdecydowała się na taki krok. 

Głos w sprawie zabrała również inna uczestniczka programu, Bridget Marquardt. Kobieta opowiedziała, jak Hugh traktował Madison. 

Były "króliczek" już kilka lat temu opowiedział, co tak naprawdę działo się w willi. 41-latka powiedziała, że życie pod jednym dachem z Hefnerem zniszczyło jej zdrowie psychiczne. Wspominała również, że chciała odebrać sobie życie, ale za bardzo martwiła się o rodzinę.

Holly Madison uważa, że Hugh Hefner odurzał inne kobiety środkiem, którego działanie przypominało tzw. "pigułkę gwałtu":


Teraz znów wspomnieniami wróciła do tego etapu swojego życia i w dokumencie, który niebawem zostanie wyemitowany, opowiedziała o "cyklu obrzydliwości", jakich doświadczyła u boku Hefnera.

Myślicie, że publika w końcu dowie się, co tak naprawdę działo się w posiadłości?


Zobaczcie również:

Izabela Kuna eksponuje płaski brzuch. Co za figura!

Hugh Hefner był potworem?! Przez niego chciała się zabić!

Daphne Joy zachwyciła kreacją! Podkreśliła kobiece kształty


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Holly Madison | Hugh Hefner | playboy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama