Reklama
Reklama

Hołdys zachwycony 8-letnią modelką

60-letni Zbyszek Hołdys jest zachwycony 8-letnią córką Cindy Crawford i nową modelką Versace!

Na swoim Facebooku muzyk publikuje zdjęcie Kai Gerber (ur. 2003) z podpisem: "Piękna, prawda?". Zastanawia się jednak, czy modeling w przypadku tak małej dziewczynki jest już handlem dziećmi.

Jakub Śpiewak, zajmujący się problemem przeciwdziałania i zwalczania przestępczości seksualnej wobec dzieci, uważa, że nie ma się do czego przyczepić, gdyż trudno promować modę dziecięcą, wykorzystując dorosłe modelki. On osobiście nie ubrałby tak dziecka.

Do samego ich udziału w show-biznesie ma sceptyczny stosunek - jego zdaniem bardzo często jest to forma realizacji własnych marzeń i leczenie kompleksów przez rodziców, a także sposób na zarabianie przez nich pieniędzy.

Reklama

W przypadku Crawford trudno jednak mówić o niespełnionych marzeniach w zawodzie modelki i dorabianiu się na dzieciach. Tam bowiem, inaczej niż w Polsce, pieniędzmi dziecka zarządza fundusz powierniczy. Jeśli rodzice chcą wydać choćby dolara z tych pieniędzy przed uzyskaniem przez dziecko pełnoletności, muszą wykazać, że środki te zostaną przeznaczone na potrzeby malucha, np. opłacenie szkoły.

Co zatem kieruje Cindy Crawford?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Hołdys | Cindy Crawford | dzieci
Reklama
Reklama
Reklama