Reklama
Reklama

Helena Englert przyszła na imprezę w za dużych ubraniach. Dobry pomysł na wzbudzenie zainteresowania?

Helena Englert doskonale wykorzystuje swoje pięć minut w mediach. Pojawia się na imprezach branżowych oraz udziela wywiadów. Niedawno zaradna 22-latka wybrała się wraz z matką Beatą Ścibakówną na jeden z warszawskich eventów. Jej stylizacja jak zwykle zszokowała gości.

Helena Englert zostanie znaną aktorką?

Helena Englert jak przystało na dziecko z aktorskiej rodziny, również postanowiła parać się tym zawodem. "Wschodząca gwiazda polskiego filmu" za pieniądze rodziców próbowała swoich sił w nowojorskiej Tisch School of the Arts.

Niestety pandemia pokrzyżowała jej plany. Rok studiów skończyła zdalnie, po czym przeniosła się do warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, gdzie wykłada jej ojciec.

"Rzeczywiście, bezpośrednim powodem powrotu była pandemia, jednak te różnice kulturowe są czymś, na co potrzeba czasu, a przez koronawirusa po prostu tego czasu nie było. Myślę, że gdybym została, znalazłabym tam tyle samo szczęścia, co tutaj. Z drugiej strony, gdybym została, to nie rozmawialibyśmy tutaj dzisiaj. Więc, niezależnie od wyniku tej całej sytuacji, mam wiele powodów do wdzięczności" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Helena.

Reklama

Zobacz też: Helena Englert w śmiałych scenach seksu. Erotyczna "Pokusa" wstrząśnie Polską?

Helena Englert na imprezie z Beatą Ścibakówną zwraca uwagę swoją stylizacją

Helena Englert oraz jej matka Beata Ścibakówna mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Kobiety często pojawiają się razem na imprezach branżowych. 

Niedawno przybyły na galę ShEO Awards. 55-latka jak zwykle wyglądała bardzo stylowo, czego nie można powiedzieć o jej córce. To nie pierwszy raz, kiedy Helena próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów strojem. Dziewczynie wychodzi to doskonale, dlatego coraz chętnie stawia na dziwne stylizacje.

Helena tego dnia miała na sobie obszerny garnitur w cienkie paski, białe buty, koszulę, krawat oraz czapkę z daszkiem. Tak duże ubrania sprawiały wrażenie, jakby Englert miała się w nich zaraz "utopić".

Zobacz też:

Helena Englert odcina kupony od sławy ojca? Reżyserka ją wydała!

Poruszające wieści o córce Englertów! Maria Sadowska ujawniła wstrząsającą historię o pigułce gwałtu

Iwan Wyrypajew poszukiwany listem gończym. Rosjanin mieszka w Polsce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Helena Englert | Beata Ścibakówna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy