Reklama
Reklama

Hanna Zborowska pokazała nowego partnera! Ale przystojniak

Wszystko wskazuje na to, że Hanna Zborowska-Neves znowu jest szczęśliwie zakochana! Nie ukrywa już swojego ukochanego, tylko chętnie pozuje z nim na wspólnych fotkach. To niezły przystojniak!

Kilka miesięcy temu starsza siostra Zofii Zborowskiej poinformowała wszystkich, że rozwodzi się ze swoim mężem. Fani od dawna spekulowali, że uczucie pomiędzy tą dwójką już wygasło, ale wówczas Zborowska nie odpowiadała na zaczepki obserwujących.

Jej nowym wybrankiem jest... ponownie Brazylijczyk! Hania nie ukrywać, że po 15 latach małżeństwa znów jest zakochana, a jej serce zajęte. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że odżyła i cieszy się, że jednak 2020 rok nie skończył się tak tragicznie.

Zborowska długo zwlekała z pokazaniem nowego ukochanego, ale tym razem nie ma już wątpliwości, że to właśnie ten jedyny. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pozuje z przystojnym brunetem z kręconymi włosami.

Obserwatorzy byli zachwyceni urodą ukochanego! W komentarzach posypały się gratulacje i zachwyty nad wyglądem Brazylijczyka.

Reklamapomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy