Reklama
Reklama

Hanna Lis i Kayah zaprzyjaźniły się! To je do siebie zbliżyło!

Dziennikarka po rozstaniu z mężem potrzebuje wsparcia. Na szczęście nie brak jej przyjaciół, którzy wiedzą, jak ją pocieszyć. Jedną z najbliższych Hannie Lis (47 l.) osób jest teraz Kayah (50 l.).

Modna warszawska restauracja serwująca wyszukane dania i znakomite alkohole. Właśnie w tym lokalu jeden ze stolików zarezerwowały bliskie przyjaciółki - Hanna Lis i Kayah. Piosenkarce towarzyszył nowy partner Jarosław Grzywiński i jego córka. Dziennikarka, która kilka miesięcy temu rozstała się z mężem Tomaszem Lisem (52), przyszła sama, ale nie opuszczał jej dobry humor.

"Możemy nie widzieć się długo, a potem przypadkiem wpadamy na siebie i nie możemy się rozstać" - Hanna zdradziła kulisy znajomości z Kayah w wywiadzie radiowym. 

Reklama

Jak się okazuje, panie poznały się 12 lat temu w dość niezwykłych okolicznościach. Zrządzeniem losu w tym samym terminie obie wybrały się do Grecji w towarzystwie mężczyzn, z którymi wówczas się spotykały. 

Kayah była w związku z muzykiem ze swojej wytwórni płytowej Kayax, Sebastianem Karpielem-Bułecką (41 l.), ale bardzo dbała o to, by w Polsce nikt się o tym nie dowiedział. Hanna, jeszcze w ukryciu, pielęgnowała rodzące się uczucie do Tomasza Lisa (52 l.). Jak wyznała dziennikarka, jeden z kelnerów poinformował ją, że gośćmi w hotelu są też Kayah i jej partner.

Romantyczny z założenia wyjazd dwóch zakochanych par, którym towarzyszyły także dzieci, zmienił się w przygodę w gronie nowych przyjaciół. Tomasz uczył siedmioletniego wówczas Rocha, syna Kayah, skoków do wody.

"Pamiętam, że więcej czasu spędzałam z Kaśką niż z Lisem"- wspomina Hanna.

Po powrocie do Polski relacje obu pań bardzo się zacieśniły. Jak wyznała Hanna, z radością obserwowały, jak między ich dziećmi - jej córką Julią (19 l.) i Rochem (19 l.), synem Kayah - zrodziło się pierwsze, młodzieńcze uczucie.

Matki wiedziały wszystko, o tej miłości, nawet o momencie, gdy ich pociechy po raz pierwszy się pocałowały. Choć młodzieńcze zauroczenie nastolatków nie przetrwało, Julia nadal ma wielki sentyment do Holandii, skąd pochodzi tata Rocha - Rinke Rooiyens.

Córka Hanny właśnie do tego kraju wyjechała na studia. Teraz, gdy dziennikarka znalazła się na życiowym zakręcie, Kayah wyciągnęła do niej pomocną dłoń. Sama dobrze wie, co to złamane serce.

Jej związek z Sebastianem nie przetrwał próby czasu, podobnie jak relacja z senegalskim muzykiem Pako Sarrem. Gdy gwiazda myślała, że pisana jej jest samotność, poznała 42-letniego finansistę, który sprawił, że jej serce znów zaczęło bić mocniej.

"Kayah przekonuje Hanię, że i ona nie powinna zamykać się na nowe uczucie" - twierdzi osoba z otoczenia przyjaciółek.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy