Reklama
Reklama

Halina Mlynkova już odzyskała figurę po ciąży. Szykuje się do ślubu?

Halina Mlynkova zaledwie 3 miesiące temu została mamą, a już zachwyca idealną sylwetką. Na dodatek na jej palcu pojawił się pierścionek. Czyżby szykowały się kolejne zmiany w jej życiu?

Kiedy w 2012 roku Halina Mlynkova postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Łukaszem Nowickim, początkowo wydawało się, że to fake news. Uchodzili przecież za taką dobraną i zakochaną w sobie parę… Jeszcze większe zdziwienie wzbudził kolejny narzeczony piosenkarki. 

Leszek Wronka, starszy od niej o 17 lat producent muzyczny (sprawdź!), kierujący w owym czasie karierą Ewy Farnej, ojciec trojga dzieci z trzech różnych  związków najpierw kazał Halinie przefarbować włosy na blond, potem jeszcze bardziej schudnąć, co sprawiło, że zaczęła  słaniać się z osłabienia, a następnie poniżył ją w wywiadzie dla „Vivy”, tłumacząc, że jest z nią dlatego, że „wychodzi im w sypialni”. 

Halina przymykała na to wszystko oko, licząc na to, że nowy mąż pokieruje jej karierą co najmniej tak udanie jak Farnej. Niestety, Wronka zawiódł nie tylko ją, lecz także Ewę, która zwolniła go ze stanowiska menedżera.  Z czasem w ogóle stracił zainteresowanie aspiracjami żony, a nawet zaczął przeszkadzać w ich realizacji. Wtedy do Mlynkovej dotarło, w jak toksyczny związek się wpakowała i postanowiła zawalczyć o siebie. Jak wyznała w rozmowie z magazynem „Party”:

Halina Mlynkova szykuje się do ślubu?

Reklama

Po rozwodzie błyskawicznie zabrała się za realizację swoich marzeń. Na scenę wróciła już będąc w ciąży z nowym partnerem. 3 miesiące temu urodziła swoje drugie dziecko. Na świat przyszedł kolejny, po 17-letnim Piotrze ze związku z Łukaszem Nowickim, synek. 

Od tamtego czasu Halina nie tylko zdążyła już odzyskać figurę po ciąży, lecz także się zaręczyć. Takie bowiem sugestie nasuwa lśniący na jej palcu pierścionek. Jak można się domyślać, otrzymała go od swojego obecnego partnera, Marcina Kindla (sprawdź!), wokalisty i autora tekstów, współtwórcy przeboju znanego z czołówki serialu „Rodzinka.pl” - „Więcej, jeśli się da” (posłuchaj!). 

Będzie ślub?

Tragedia w Lublinie. Matka udusiła troje dzieci

Były prezydent Francji skazany Założy bransoletkę

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


Młynarska sprzedała niemal wszystko. Jak teraz żyje?

Rebel Wilson coraz chudsza. Pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy