Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Halina Mlynkova: Burzliwa przeszłość jej nowego faceta

Halina Mlynkova (36 l.) po rozwodzie z Łukaszem Nowickim i rozstaniu z Bartkiem Prokopowiczem układa sobie życie z kolejnym facetem - czeskim producentem Leszkiem Wronką (52 l.). Kim jest jej nowy ukochany?

Mężczyzna oficjalnie pojawia się już u boku piosenkarki na imprezach, nie szczędząc jej czułości. Co więcej, namawia ją podobno, by na stałe przeprowadziła się do niego, do Pragi, i rozpoczęła tam nowe życie.

Reklama

"Chce uczynić z niej gwiazdę pierwszej wielkości" - mówi "Na Żywo" znajoma pary.

Bliscy Mlynkovej nie są jednak zachwyceni Wronką. Niepokoi ich nie tylko jego wiek, ale i przede wszystkim burzliwa przeszłość.

Jak się okazuje, Wronka jest mężczyzną, o którym lubią rozpisywać się czeskie media ze względu na jego życie prywatne, które wygląda jak brazylijska telenowela.

"Choć był żonaty, żył w nieoficjalnym związku z czeską pisarką Barbarą Nesvadbovą, wychowując z nią córkę Bibianę (8 l.). Z małżeństwa, które dopiero co zakończył, Wronka ma dwoje dorosłych dzieci: Michała i Magdę. Jest już nawet dziadkiem" - przybliża sylwetkę Wronki tygodnik "Na Żywo".

"Związek z pisarką Nesvadbovą również się rozpadł, w burzliwych okolicznościach. Czeskie tabloidy miały o czym pisać, bo Nesvadbova oświadczyła, że Bibiana nie jest córką Leszka, a byłego ministra Czech. Dwa lata temu Wronce urodził się nieślubny syn Tobiasz, ale muzyk do tej pory nie ujawnił, kto jest matką chłopca".

Dlaczego piosenkarka po rozwodzie wiąże się z "mężczyznami wysokiego ryzyka" - intrygującymi, ale i komplikującymi życie? Osoby z jej otoczenia twierdzą, że to wina "desperackiej potrzeby miłości".

Związek z Wronką, wpływowym menedżerem i producentem, może otworzyć przed nią drzwi do kariery w Czechach. Wronka bowiem w krótkim czasie wypromował tam Ewę Farną. Halina wierzy więc, że partner zrobi również z niej prawdziwą gwiazdę.

"Leszek to bardzo zdolny i miły mężczyzna. Dobry przyjaciel" - podkreśla jego była kobieta Barbara Nesvadbova.

Rodzina Mlynkovej jednak jest pełna obaw: "Leszek nie jest dla niej odpowiednim facetem. Halinka pakuje się w kolejne kłopoty" - kończy informatorka pisma.

Dowiedz się więcej na temat: Halina Mlynkova | Leszek Wronka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje