Reklama

Reklama

Reklama

Hakiel pokazał, co przyniosła mu córka. Będzie miał ciężko...

Marcin Hakiel pokazał w mediach społecznościowych wyzwaniem, któremu musi sprostać. 8-letnia Helenka przyniosła coś ze szkoły... Ciekawe, co wymyśli tancerz...

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek jeszcze przed oficjalnym rozwodem zdecydowali się podzielić opieką nad dwójką dzieci. Przypomnijmy, że znane małżeństwo doczekało się 13-letniego Antoniego i 8-legniej Helenki. To właśnie ze względu na nie, nie podali przyczyn rozpadu związku.  Podobno rodzeństwo przebywa jeden tydzień z mamą, drugi z tatą.

Mimo to Marcin Hakiel coraz chętniej opowiada mediom o swoich emocjach w związku ze zmianami, których teraz doświadcza. Zdarza się, że wspomina o swoim małżeństwie z Kasią Cichopek. Ostatnio udzielił nawet wywiadu w programie "Miasto Kobiet".

Marcin Hakiel o opiece nad dziećmi

Reklama

Mimo trudności Marcin Hakiel zdecydowanie bierze się w garść i skupia na rodzicielstwie. Nie jest tajemnicą, że od zawsze angażował się w wychowanie dzieci. 

 Ostatnio zdecydował się pokazać, co przyniosła mu do domu córka. Okazało się, że Helenka dała spore wyzwanie tacie. Dziewczynka w szkole wylosowała postać Marilyn Monroe, za którą musi się przebrać. Jak zatem myślicie strój dla 8-latki? Hakiela czeka nie lada wyzwanie!

My nie możemy doczekać się efektu!

Zobacz także:

TVN będzie wściekły. Sekret programu wyszedł na jaw

Nie do wiary, jak teraz żyje Marcinkiewicz. "Mam kromkę chleba, czasem nawet z masłem"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy