Reklama
Reklama

Hailey Bieber wybrała sukienkę od polskiej projektantki. Przetakiewicz bije brawo!

Magda Butrym to polska projektantka, która coraz częściej odnosi sukcesy za granicą. Artystka właśnie pochwaliła się kreacją, która wybrała sama Hailey Bieber. Modelka olśniła wieczorowej sukni w kolorze czekolady. Czy kreacja spodobała się Justinowi?

Hailey Bieber wybrała sukienkę od polskiej projektantki. Przetakiewicz bije brawo!

Magda Butrym to obiecująca polska projektantka, której nazwisko coraz częściej widać na zagranicznych portalach piszących o modzie. Pochodząca z Zabrza artystka ubiera największe gwiazdy w naszym kraju: w jej charakterystycznych projektach pokazała się niejednokrotnie Ania Lewandowska, Agnieszka Woźniak-Starak czy Małgosia Socha. Tym razem w sukience autorstwa Butrym pojawiła się Hailey Bieber!

Okazuje się, że lokalne podwórko robi się powoli za ciasne dla utalentowanej projektantki, bowiem w strojach spod jej igły coraz częściej można zobaczyć największe gwiazdy Hollywood. W sukience z nazwiskiem Butrym na metce wystąpiła już Margot Robbie, Lady Gaga, Kim Kardashian, Natalie Portman czy Dakota Johnson. 

Reklama

Co prawda Hailey założyła sukienkę w listopadzie ubiegłego roku, jednak skromna projektantka postanowiła pochwalić się tym faktem dopiero teraz. Żona Justina Biebera wybrała brązową kreację z cekinów z charakterystycznymi różami na gorsecie. 

Sukcesu pogratulowała Magdzie sama Joanna Przetakiewicz, u której Butrym stawiała pierwsze kroki jako krawcowa. To właśnie w La Manii, której właścicielką jest Joasia, dziewczyna z Zabrza szyła sukienki, by później uzyskać tytuł dyrektorki kreatywnej. W 2014 roku Bytrym spakowała swoje rzeczy i postanowiła opuścić La Manię, by spełniać marzenia o własnym modowym imperium.


Zobacz też:

Hailey Bieber odsłoniła brzuch i lędźwie na imprezie "Vanity Fair"

Katarzyna Cichopek ma tajemniczą dolegliwość zdrowotną. Ukrywała ją od dawna!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hailey Bieber | Magda Butrym
Reklama
Reklama
Reklama